Dune: Spice Wars rozrasta się dzięki aktualizacji Line in the Sand

Shiro Games dodaje funkcje, o które prosiła społeczność, ulepszenia i poprawki.

Dune: Spice Wars, gra strategiczna 4X czasu rzeczywistego od dewelopera Northgard, Shiro Games i współwydawcy Funcom, kontynuuje rozwój dzięki dzisiejszej dużej aktualizacji Line in the Sand. Shiro Games dodało już ogromną ilość grywalnej zawartości od zadebiutowania gry w Early Access, w tym multiplayer, nową frakcję, jednostki latające, nowe budynki i wiele więcej.

Dzisiejsza aktualizacja dodaje i poprawia kluczowe systemy gry, włączając w to wiele próśb otrzymanych od społeczności w ostatnich miesiącach. Gracze mogą teraz sprawdzić i pochwalić się swoimi osiągnięciami dzięki zupełnie nowej i bardzo pożądanej funkcji – tablicy statystyk na koniec gry. Jednostki wojskowe zostały również zbalansowane i otrzymały znaczące ulepszenia SI.

Dodatkowo, generowanie map i punktów startowych zostało poprawione, aby stworzyć bardziej sprawiedliwy początek gry, dodany został pasek Landsraad, pokazuje on różne fazy rozwoju, czyniąc je łatwiejszymi do śledzenia. Ponadto, pojawiły się nowe regiony, sprzęt wojskowy, cechy wioski, operacje szpiegowskie i zmiany w doradcach i wiele więcej.

Wykonana z myślą o fanach intrygi uniwersum Dune, Dune: Spice Wars zapewnia doskonały teatr dla dramatycznego napięcia Wielkich Domów walczących o kontrolę nad przyprawą. Poprowadź swoją ulubioną frakcję i rozwiń swój plan, uderzając w momencie, gdy wrogowie najmniej się tego spodziewają.

Dune: Spice Wars opuści fazę Early Access jeszcze w tym roku. Poznaj unikalne połączenie rozgrywki 4X i strategii czasu rzeczywistego z przyjaciółmi lub solo. Więcej informacji dostępne jest na  https://spicewars.dunegames.com

Dodaj komentarz