Kingdom Rush od teraz dostępny na Xbox

Gracze Xbox, czas dołączyć do walki! Ironhide Game Studio ma przyjemność ogłosić, że Kingdom Rush, wielokrotnie nagradzana gra strategiczna typu tower defense, jest już dostępna na Xbox One w cenie 45,99 PLN! Pierwsza odsłona nieustannie rozwijającej się, docenianej przez fanów sagi tower defense studia cieszy graczy od ponad 10 lat, udowadniając, że dobre klasyki nigdy nie tracą swojej magii. Kultowe sequele tej franczyzy (Frontiers i Origins) również zadebiutują wkrótce na konsolach Xbox One.

Gracze Xbox mogą teraz odwiedzić każdy zakątek magicznego, fantastycznego królestwa Linirea: królestwa pełnego zabawnych przygód i emocjonujących bitew. Kingdom Rush zaprasza graczy do ustalenia strategicznego planu gry na polu bitwy, w miarę jak rozwijają swoją taktykę, aby bronić różnych krain i etapów przed atakiem groźnych hord wroga, dowodzonych przez chciwego mrocznego lorda: Vez’nan.

Korzystając z ogromnego arsenału epickich wież i zaklęć, gracze będą dowodzić najpotężniejszymi bohaterami i poprowadzą największą armię do zwycięstwa! Walcz na obrzeżach zamków, w lasach, górach i na pustkowiach, dostosowując strategię obronną za pomocą różnych testów wież i specjalizacji. Zrzuć ogień na wrogów, wezwij posiłki, dowodź oddziałami, rekrutuj elfich wojowników i staw czoła legendarnym potworom podczas tej przygody, aby ocalić Królestwo przed siłami ciemności.

Główne cechy gry:

  • 13 potężnych bohaterów, którzy poprowadzą wojska do zwycięstwa
  • 18 typów wież, dzięki którym zmaksymalizujesz siłę swojej armii
  • Ponad 50 unikalnych wrogów, od Goblinów po Demony, z których każdy ma swoje unikalne atrybuty
  • Ponad 60 osiągnięć z easter eggami do odkrycia i wyzwaniami do pokonania
  • Dodatkowe tryby gry, które doprowadzą strategię graczy do granic możliwości
  • Intensywne walki z bossami z największymi zagrożeniami Królestwa, idącymi łeb w łeb z sojusznikami

Od czasu swojej pierwszej premiery Kingdom Rush zdobyła osiągnięcia, uznanie i wyróżnienia na całym świecie, w tym między innymi IGN’s Editor’s Choice, Slide to Play Must Have, 148Apps Editor’s Choice i Pocket Gamer Gold Award. Aby dowiedzieć się więcej o grze, odwiedź: kingdomrush.com/.

Dodaj komentarz