Tower of Fantasy już dostępne!

Utrzymana w stylistyce anime przygodowa gra MMORPG z otwartym światem dla graczy na PC i urządzeniach mobilnych dostępna jest do pobrania na oficjalnej stronie i w App Store, Google Play

Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ogłosili, że MMORPG z otwartym światem Tower of Fantasy jest już dostępne do pobrania. Tower of Fantasy jest darmową grą na PC i urządzenia mobilne z funkcjonalnością cross-platformową i można ją pobrać z oficjalnej strony gry, jak również z App Store i Google Play.

Tower of Fantasy, osadzona setki lat w przyszłości, po tym jak ludzkość uciekła z rozpadającego się naturalnego środowiska Ziemi i przeniosła się na odległą planetę Aida, MMORPG z otwartym światem, zaprasza graczy z całego świata do przyłączenia się do ekscytującej rozgrywki. Gracze będą mogli doświadczyć inspirowanego anime post-apokaliptycznego, sci-fi, swobodnego rozwoju postaci, wciągających zadań i ekscytującej walki w trakcie emocjonujących bitew i fascynującej eksploracji otwartego świata.

Specjalne wydarzenie związane z globalną premierą – gracze mogą otrzymać maksymalnie 59 darmowych losów, 1 selektor SSR, 1 relikt SSR oraz 10 limitowanych dodatków wizualnych, po więcej szczegółów zapraszamy na oficjalną stronę wydarzenia.

Tower of Fantasy ma przyjemność podzielić się również informacją, że globalna pre-rejestracja osiągnęła już 4 miliony użytkowników.

KLUCZOWE FUNKCJE:

  • Eksploracja w otwartym świecie,
  • Kooperacyjny tryb multiplayer,
  • Narzędzia do swobodnego tworzenia postaci,
  • Post-apokaliptyczna sceneria sci-fi,
  • Inspirowany anime styl graficzny z unikalnymi postaciami,
  • Ekscytująca, wciągająca walka,
  • Wiele pojazdów oraz unikalne bronie i relikty w stylu sci-fi.

Aby pobrać wersję PC Tower of Fantasy I zdobyć nagrody zajrzyj tutaj i śledź oficjalne kanały społecznościowe:

Dodaj komentarz