Dynasty Warriors Unleashed z nową kampanią, mapą oraz legendarnymi bitwami

Dynasty Warriors Unleashed z nową kampanią, mapą oraz legendarnymi bitwami

Nexon wraz z XPEC Entertainment i Koei Tecmo Games prezentuje pierwszą dużą aktualizację Dynasty Warriors: Unleashed, oferującą m.in. nową kampanię, mapę oraz zaawansowany system rozwoju bohatera. Liczba pobrań tej mobilnej gry akcji przekroczyła 6 milionów w ciągu 7 tygodni od daty premiery, a fani spędzają w grze średnio 72 minuty dziennie.

W nowej aktualizacji znajdziemy część pierwszą bitwy o Czerwony Klif znanej ze świata Trzech Królestw klasycznej serii Dynasty Warriors. Do boju dołączyli także wojownicy Pang Tong i Han Dang, którzy grają znaczącą rolę w całym pojedynku o Czerwony Klif.

Nowe lokacje jak Guild Dungeon czy Growth Dungeon pozwalają na odkrywanie dotychczas niespotykanych w grze regionów i trybów walki. Gracze mogą teraz zdobywać punkty gildii, aby zwiedzić lochy gildii, uczestniczyć w walce z innymi członkami gildii czy zdobyć cenne nagrody. Growth Dungeon codziennie oferuje inne wyzwanie, natomiast nowa mapa w trybie Chronicle zaprasza do zmagań na ulepszonej arenie.

Po ponad 5 milionach bitew PvP dla 4 graczy rozegranych w popularnym trybie Skirmish, gra wprowadza teraz bardziej kameralny tryb PvP dający możliwość sprawdzenia się w pojedynku jeden na jeden.

Gra Dynasty Warriors: Unleashed jest dostępna za darmo w App Store dla urządzeń z systemem iOS oraz w Google Play dla urządzeń z systemem Android.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: unleashed.nexon.com oraz na oficjalnym profilu gry na Facebooku: facebook.com/dwUNLEASHED.

Dodaj komentarz

1 Comment