Nexon zapowiada premierę Durango

Nexon zapowiada premierę Durango – nowej odsłony MMORPG z otwartym światem na urządzenia mobilne

Przygotowany na E3 trailer Durango ukazuje pierwotną krainę dinozaurów i wojen plemiennych

Nexon i What! Studio wkrótce przedstawią Durango, grę MMORPG z potężnym otwartym światem osadzonym w alternatywnym uniwersum zamieszkałym przez dinozaury. Durango będzie dostępne na urządzeniach mobilnych tej jesieni.

Gracze napotkają bogate, pierwotne środowisko z elementami znanymi z czasów współczesnych. By przetrwać, gracze będą używać nowoczesnych materiałów i technologii z poprzedniego życia. W zależności od interakcji z wirtualnym otoczeniem oraz ze sobą nawzajem, zostaną oni pionierami w odkrywaniu, kształtowaniu i rozwijaniu rozległej, niebezpiecznej głuszy. Durango jest w pełni funkcjonalną przygodą MMO na urządzenia mobilne, pozostawiającą graczom wolność wyboru podczas akcji poszukiwawczych, w trakcie budowania miast oraz w bitwach przeciwko wrogim klanom i kolosalnym dinozaurom.

durango

Durango podnosi poprzeczkę dla gier z otwartym światem przeznaczonych na urządzenia mobilne. What! Studio stworzyło grę bogatą we wrażenia – gracze mogą stać się pionierami w świecie dinozaurów, kształtując fabułę poprzez społeczną rozgrywkę oraz wydarzenia w grze.” – stwierdził Lawrence Koh, Manager Generalny Nexon M.

Gracze połączą siły, aby przetrwać w niezbadanym świecie i przeciwstawić się mięsożernym dinozaurom. Podróżnicy nauczą się uprawiać ziemie, korzystać z broni, zbroi czy narzędzi rzemieślniczych służących do budowy ich siedlisk – małych wiosek, jak i ogromnych fortec. Durango wykorzystuje system komputerowego generowania otwartego świata nieskończenie wielu lokacji, które mogą być badane i eksplorowane. Możliwe jest kolonizowanie kontynentów, odwiedzanie wysp wypełnionych zasobami oraz tajemniczych miejsc kryjących wiele ekosystemów.

Stworzenia w Durango są częścią życia w grze – przemieszczają się w grupach poszukując wody oraz walczą z innymi konkurującymi grupami. Dinozaury są czymś więcej niż tylko wrogimi istotami, które należy upolować. Jako oswojone i wyćwiczone bestie, mogą być wykorzystywane również w walce o wpływ i dominację.  Gra prowadzona jest w czasie rzeczywistym w trybie gracz przeciwko graczowi (PvP) lub klan przeciwko klanowi.

Durango jest grą typu sandbox o dynamicznej akcji. Jako, że jest to gra mobilna, można cieszyć się nią z przyjaciółmi z dowolnego miejsca o każdej porze. Po ponad trzech latach, oddajemy w ręce graczy świat Durango, aby mogli kształtować go, tworząc społeczności i przyjaźnie, budując własne wioski i twierdze oraz walcząc z rywalizującymi klanami o supremację.” – dodał Lawrence Koh.

W Durango będzie można zagrać na Electronic Entertainment Expo (E3) 2017 w Los Angeles Convention Center od wtorku, 13 czerwca do czwartku, 15 czerwca w Mobile and Social Games Pavilion, South Hall, Booth #2623.

Więcej informacji o grze jest dostępnych na oficjalnej stronie Durango: https://durango.nexon.com/En.

Najnowsze wieści ze świata Durango można śledzić na oficjalnej stronie na Facebooku: https://www.facebook.com/playdurango/.

Dodaj komentarz