Fallout 76 B.E.T.A. i trailer

W tym miesiącu już prezentowaliśmy informacje na temat nadchodzącej produkcji Bethesdy i związanych z nią kontrowersjami. Twórcy nie zrażają się sceptycyzmem fanów, ujawniając kolejne dane na temat sieciowej odsłony Fallouta.

Nowy zwiastun i ogłoszenie

Najnowszy trailer tytułu dotyczy początku gry. Jego publikacja zbiegła się w czasie z ogłoszeniem na temat terminu Fallout 76 B.E.T.A. Program testowy zadebiutuje na serwerach 23 października w przypadku konsoli XBO, a następnie 30 października dla PS4 i komputerów osobistych.

Jak wyglądać ma Fallout 76 B.E.T.A. ?

W zasadzie można powiedzieć, iż wersja testowa zawierać będzie pełną wersję gry. Po części stanowi zatem dobrą okazję do zweryfikowania licznych wątpliwości podnoszonych w serwisach branżowych co do eksperymentu. Przeniesienie kultowej marki w realia wieloosobowego sandboxa, jak już pisałem, budzi dość spore – i zasadne zresztą – kontrowersje. Ponadto Bethesda chce wyłapać w tej fazie jak najwięcej błędów i niedoróbek.

Do uczestnictwa w testach zachęca fakt, że wszelkie postępy zostaną przeniesione do ostatecznej odsłony premierowej. Jedyna restrykcja polega na niemożliwości zdobywania achievement’ów w Fallout 76 B.E.T.A. Serwery udostępnione zostaną tylko w określonych godzinach każdego dnia, w liczbie od 4 do ośmiu. Taki zabieg ma na celu zbadanie reakcji na jak najwyższe przeciążenia.

Finalna premiera gry nastąpi w dniu 14 listopada, jak już wcześniej zapowiadaliśmy.

Dodaj komentarz

1 Comment