Fantasy War Tactics-R rzuca graczom wyzwanie w lochach pełnych koszmarów

Fantasy War Tactics-R rzuca graczom wyzwanie w lochach pełnych koszmarów

Rozgrywka dla graczy o mocnych nerwach w najnowszej aktualizacji dla popularnej, mobilnej strategii RPG Fantasy War Tactics-R od Nexona

NEXON Korea przedstawia Nightmare Dungeon, najnowszą aktualizację dla Fantasy War Tactics-R, w której gracze wyprawią się w podroż do straszliwych lochów. Aktualizacja tej mobilnej strategii RPG jest już dostępna do pobrania dla nowych i powracających graczy w Google Play i w App Store.

 Nightmare Dungeon wprowadza do gry Mary – życzliwą, młodą dziewczynę z niepokojącą dolegliwością. W swoich snach, budzi się ona jako przebiegła postać zwana Nightmare. Mary-Nightmare jest okrutna, karmiąc się nocnymi koszmarami innych i uzupełniając w ten sposób energię. Nightmare każe Mary podróżować przez Wyspę Pana zamieszkałą przez bohaterów z koszmarną przeszłością.

Zawartość

Aktualizacja zawiera opcje, które znacząco zmieniają rozgrywkę:

  • Nightmare Dungeon Challenge Mode – pod wpływem Nightmare, gracze doświadczają koszmarów nocnych będących udziałem drużyny Pana. Gracze muszą wyrwać się z koszmaru, zanim bohaterowie obudzą się i zapamiętają wyłącznie straszne emocje ze snu. Obecnie, poznać można koszmarne wspomnienia Chrisa i Thanatosa – koszmary innych bohaterów będą dostępne w dalszych aktualizacjach;
  • Heroic Equipment Rewards – gracze zebrać mogą teraz Hero’s Mark, rzadki przedmiot, który jest nagrodą za ukończenie Nightmare Dungeon. Hero’s Mark działa podobnie do popularnego itemu Soul Gear.

Informacje społecznościowe

Dodaj komentarz