Fantasy War Tactics-R

Fantasy War Tactics-R rzuca graczom wyzwanie w lochach pełnych koszmarów

Rozgrywka dla graczy o mocnych nerwach w najnowszej aktualizacji dla popularnej, mobilnej strategii RPG Fantasy War Tactics-R od Nexona

NEXON Korea przedstawia Nightmare Dungeon, najnowszą aktualizację dla Fantasy War Tactics-R, w której gracze wyprawią się w podroż do straszliwych lochów. Aktualizacja tej mobilnej strategii RPG jest już dostępna do pobrania dla nowych i powracających graczy w Google Play i w App Store.

 Nightmare Dungeon wprowadza do gry Mary – życzliwą, młodą dziewczynę z niepokojącą dolegliwością. W swoich snach, budzi się ona jako przebiegła postać zwana Nightmare. Mary-Nightmare jest okrutna, karmiąc się nocnymi koszmarami innych i uzupełniając w ten sposób energię. Nightmare każe Mary podróżować przez Wyspę Pana zamieszkałą przez bohaterów z koszmarną przeszłością.

Zawartość

Aktualizacja zawiera opcje, które znacząco zmieniają rozgrywkę:

  • Nightmare Dungeon Challenge Mode – pod wpływem Nightmare, gracze doświadczają koszmarów nocnych będących udziałem drużyny Pana. Gracze muszą wyrwać się z koszmaru, zanim bohaterowie obudzą się i zapamiętają wyłącznie straszne emocje ze snu. Obecnie, poznać można koszmarne wspomnienia Chrisa i Thanatosa – koszmary innych bohaterów będą dostępne w dalszych aktualizacjach;
  • Heroic Equipment Rewards – gracze zebrać mogą teraz Hero’s Mark, rzadki przedmiot, który jest nagrodą za ukończenie Nightmare Dungeon. Hero’s Mark działa podobnie do popularnego itemu Soul Gear.

Informacje społecznościowe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *