FINAL FANTASY XIV ONLINE AND PUMA OGŁASZAJĄ NOWĄ KOLEKCJĘ ODZIEŻY Z OKAZJI 10-LECIA GRY

FINAL FANTASY XIV Online Patch 6.35 z nowymi zadaniami plemiennymi, Deep Dungeonami i nie tylko

SQUARE ENIX® ogłosiło dziś, że we współpracy z firmą PUMA stworzyło kolekcję FINAL FANTASY XIV z okazji zbliżającej się 10. rocznicy gry, kolekcja ta trafi do sprzedaży na wybranych rynkach i online na stronie Puma.com od 15 marca, a w Ameryce Północnej od 25 marca 2023 r. Dodatkowo w tym tygodniu wprowadzono łatkę 6.35 do cenionej przez krytyków gry MMORPG FINAL FANTASY® XIV Online. Patch przynosi ze sobą kolejny etap serii zadań ulepszających broń Manderville, wraz z najnowszym Deep Dungeon: Eureka Orthos, oferując graczom możliwość eksploracji ciągle zmieniającego się laboratorium w pogoni za zarówno nagrodami, jak i wyzwaniami.

FINAL FANTASY XIV: Online i marka odzieżowa PUMA połączyły siły, aby stworzyć specjalną kolekcję, która uświetnia 10. rocznicę FINAL FANTASY XIV Online i ucieleśnia motyw dwoistości między światłem a ciemnością w ukochanej grze. Nowa estetyczna kolekcja, zaprojektowana przez PUMA dla FINAL FANTASY XIV Online, składa się z obuwia, odzieży i akcesoriów, które łączą w sobie ikoniczne DNA PUMA, kontrastujące palety kolorów oraz ikoniczne grafiki i postacie z wciągającej wizualnie gry. Kolekcja będzie dostępna od 15 marca 2023 roku w sklepach i online na stronie puma.com na wybranych rynkach oraz od 25 marca 2023 roku w Ameryce Północnej.

W oczekiwaniu na premierę kolaboracji, dziś rusza nowa kampania teaserowa CG, która pokazuje sneak peaks nadchodzącej kolekcji. Pierwszy teaser video, w którym marka FINAL FANTASY XIV Online wkracza do świata PUMA dostępny jest poniżej:

Więcej szczegółów na temat aktualizacji 6.35 można znaleźć poniżej:

  • Nowy Tribal Quests: Loporrits – Gdy księżyc nie jest już potrzebny do ewakuacji międzygwiezdnej, niezliczone małe głosy wołają o nowy cel. Na szczęście dla dawnej załogi statku gwiezdnego, ich własny Dreamingway ma nie małe doświadczenie w zajmowaniu się takimi sprawami i jest zdeterminowany, by pomóc każdemu Loporritowi odnaleźć drogę.
  • Nowy Deep Dungeon: Eureka Orthos – Wiecznie zmieniający się loch, którego architektura nigdy nie jest taka sama za każdym razem, gdy gracze wchodzą, aby zbadać jego głębię. Wszyscy gracze rozpoczną grę na poziomie 81 i tylko poprzez walkę z wrogami będą w stanie zdobyć siłę i doświadczenie potrzebne do zbadania jego sekretów.
  • Somehow Further Hildibrand Adventures – Po serii surrealistycznych przygód na Księżycu, Inspektor Hildibrand wraca na powierzchnię gwiazdy. Wraz ze swoją eklektyczną załogą rozpoczyna poszukiwania zaginionego towarzysza Mistrza PuPu – przedsięwzięcie, które przyciąga uwagę starych znajomych, zarówno tych sympatycznych, jak i tych denerwujących…
  • Zadania związane z ulepszaniem broni – Manderville Weapons Lord Godbert pilnie odszyfrowuje podręcznik swojego przodka, próbując odtworzyć wspaniałą broń Manderville. Choć od dłuższego czasu utrudniały mu to tajemnicze kody, klucz do postępu w procesie augmentacji jest wreszcie w jego zadbanych rękach!
  • Questy związane z ulepszaniem narzędzi – Splendorous Tools – Wyłaniając się z pustelniczego życia na dnie Burzy, legendarny rzemieślnik triumfalnie powraca do domu! Krystaliczny Środek stanowi scenę dla nowej sagi o wspaniałych narzędziach i gorliwych rzemieślnikach.

Więcej informacji na temat zawartości Patch 6.3 i Patch 6.35 można znaleźć na stronie Square Enix.

Gracze mogą również obecnie cieszyć się tegorocznym wydarzeniem w grze Little Ladies Day do środy, 15 marca, oferując questy o ograniczonym czasie trwania oraz nagrody: emote Little Ladies’ Dance, przedmiot mieszkalny Lovely Little Ladies’ Day Advertising oraz Decisions Orchestrion Roll.

Dodaj komentarz