Nowa transmisja Final Fantasy XIV Online LetterFrom The Producer live ujawnia przygody czekajace w patchu 6.1

Nowe zadania wątku głównego, zawartość PvP, aktualizacje systemu zaufania i wiele innych nowości pojawi się w grze, w połowie kwietnia

SQUARE ENIX podczas najnowszej transmisji Letter from the Producer LIVE podzieliło się dziś nowymi szczegółami na temat nadchodzącej aktualizacji 6.1 do FINAL FANTASY XIV Online.

Patch 6.1, którego premiera zaplanowana jest na połowę kwietnia, będzie pierwszą dużą aktualizacją zawartości po premierze uznanego przez krytyków dodatku FINAL FANTASY XIV: Endwalker™, będącego epickim zakończeniem sagi Hydaelyn i Zodiarka.

Producent FFXIV Naoki Yoshida podzielił się najnowszymi informacjami na temat nowej zawartości, która pojawi się w grze wraz z aktualizacją 6.1, w tym:

 • Nowe zadania wątku głównego – Patch 6.1 rozpocznie nowy rozdział przygód Łowców Światła.
 • “Tataru’s Grand Endeavor” – nowa seria zadań pobocznych, która rozpocznie się w patchu 6.1 i potrwa, aż do patcha 6.5, tym razem w centrum uwagi znajdzie się Tataru.
 • New Role Quest – Dodatkowa historia stanie się dostępna po ukończeniu wszystkich zadań fabularnych Endwalker.
 • Aktualizacje PvP Wprowadzona zostanie nowa zawartość PvP o nazwie „Crystalline Conflict”, w tym nowy system nagród
 • Nowa dzielnica mieszkaniowa – działki w Empyreum, nowej dzielnicy mieszkaniowej Ishgardian, będą dostępne do kupienia.
 • The Unending Codex – Nowa zaktualizowana encyklopedia postaci i pojęć. Nie wszystkie postacie i terminy będą dostępne od razu, a nowe wpisy będą dodawane w miarę rozwoju fabuły.
 • Nowy dungeon – dalsze szczegóły zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.
 • Nowa próba – The Endsinger’s Aria.
 • Nowy rajd dla 24 graczy – Myths of the Realm #1.
 • Dodatkowe aktualizacje – Dodatkowa zawartość, w tym poprawki do zadań, Nowa Gra+ dla Endwalker, nowe fryzury, więcej płytek glamour, możliwość przymierzania przedmiotów ze sklepu FINAL FANTASY XIV i wiele więcej.

Ujawniono również dalsze szczegóły dotyczące ulepszeń zadań głównego scenariusza A Realm Reborn™. Wśród nich jest nowy system wsparcia dyżurnego, oparty na istniejącym systemie zaufania, który zostanie wprowadzony do zawartości A Realm Reborn (2.0) w aktualizacji 6.1. Dzięki temu nowemu systemowi wszystkie lochy i próby scenariusza głównego dla 4 graczy będzie można ukończyć z postaciami niezależnymi. System Wsparcia zostanie również rozszerzony w przyszłych aktualizacjach, aby obsłużyć zawartość dodatku 2.x, a także zawartość rozszerzenia Heavensward™ i kolejnych.

W przyszłości, kolejne aktualizacje 6.1x będą zawierać:

 • Nowe Ultimate Duty – W patchu 6.11 pojawi się nowe wyzwanie Ultimate, „Dragonsong’s Reprise”.
 • Nowe zadania poboczne – Pojawi się wiele nowych zadań pobocznych, w tym “Somehow Further Hildibrand Adventures” w patchu 6.15 oraz “Omega: Beyond the Rift” w aktualizacji 6.1x..
 • Nowe zadania plemion – Począwszy od łatki 6.15, gracze będą mogli doświadczyć nowych zadań plemienia Arkasodara dla klas bojowych i zawodów.
 • Nowe dostawy niestandardowe – Ameliance Leveilleur Custom Deliveries zostanie wprowadzone wraz z łatką 6.15.
 • Podróże między centrami danych – Planowana na poprawkę 6.18 możliwość podroży między centrami danych pozwoli graczom odwiedzać światy w różnych centrach danych w ramach tego samego centrum danych (regionu)

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie promocyjnej Patch 6.1. Cennym źródłem informacji jest także archiwalna transmisja na Twitchu.

Z ponad 25 milionami zarejestrowanych graczy, nigdy nie było lepszego momentu dla nowych graczy, aby rozpocząć swoją przygodę w uznanej przez krytyków sadze FINAL FANTASY XIV Online. Rozszerzona Darmowa Próba zawiera teraz całą zawartość z A Realm Reborn i rozszerzenia Heavensward (oraz aktualizacje do łatki 3.56), a także dodatkową grywalną rasę (Au Ra) i trzy dodatkowe grywalne zawody (Dark Knight, Astrologian, and Machinist). Gracze korzystający z darmowej wersji próbnej mogą cieszyć się setkami godzin wielokrotnie nagradzanej rozgrywki i fabuły, które odpowiadają dwóm pełnym tytułom FINAL FANTASY, bez limitu czasu gry.

Aby uzyskać więcej informacji na temat FINAL FANTASY XIV: Endwalker, odwiedź jej oficjalną stronę.

Dodaj komentarz