Fling to the Finish wkracza w fazę Wczesnego Dostępu

Dziwaczna kooperacyjna gra wyścigowa pojawi się na Steam już o 19:00

Hamburg, 23 sierpnia 2021 – Wydawca Daedalic Entertaiment oraz deweloper SplitSide Games ogłaszają, że ich dziwaczna kooperacyjna gra wyścigowa Fling to the Finish trafiła dziś do Wczesnego dostępu Steam. Gracze mogą przetestować swoje przyjaźnie za pomocą śmiałych akrobacji i zabawnych porażek za 49.99 PLN z premierową zniżką w wysokości 20%.

Zwiastun wczesnego dostępu

W Fling to the Finish drużyny złożone z dwóch połączonych elastyczną liną graczy stają do wyścigu przez kolorowe i chaotyczne tory przeszkód.  Ponieważ jesteś dosłownie przywiązany do swojego partnera, Fling to the Finish jest prawdziwie kooperacyjnym doświadczeniem. Mistrzowie liny używają jej do przeskakiwania nad przeszkodami i podrzucania partnera na półki na kilka sekund przed upadkiem w otchłań. Kiedy prawdziwi weterani łączą siły, przygotuj się na zadziwiające akrobatyczne wyczyny.

W Fling to the Finish możesz zagrać, dzieląc się z partnerem jednym kontrolerem, a najbardziej xxx gracze mogą zaprezentować swoje umiejętności w sieciowych i lokalnych wyścigach z innymi graczami. Różnorodne tryby gry oferują wymagającą rozgrywkę solo, a także zawody skoncentrowane na dobrej, imprezowej zabawie, zwłaszcza jeśli lubisz grady przepychaczy, spadające z nieba ciężary i złe lasery próbujące wyrównać szanse wyścigu.

Aby naprawdę cieszyć się szaloną rozgrywką, możesz wybierać spośród kilkunastu dziwacznych postaci. Każdy może wziąć udział w wyścigu, o jest wystarczająco okrągły i sprężysty, od niezwykle szybkiego ślimaka po grubego trzmiela lub wyjątkowo puszystą owcę. Każdy poziom i wyścig w Fling to the Finish ma swój własny motyw i styl, który stawia przed Tobą nowe wyzwania, nowe niespodzianki i przeszkody.

Fling to the Finish zadebiutuje we wczesnym dostępnie z 12 poziomami, 4 trybami gry, 12 grywalnymi postaciami i ponad 20 szalonymi skórkami dla postaci. Nowa zawartość, taka jak dodatkowe poziomy, umiejętności, postacie, skórki, a nawet tryby gry, zostaną dodane podczas fazy wczesnego dostępu poprzez regularne aktualizacje.

Dalsze informacje na temat Fling to the Finish można znaleźć na oficjalnej stronie Facebook SplitSide Games, na kanale Twitter, a także na stronie Steam gry oraz oficjalnym serwerze Discord.

Dodaj komentarz