Premiera Rescue HQ – The Blue Light Tycoon na Steamie i GOG

Paderborn, Niemcy, 28 maja 2019 roku – Wydawca Aerosoft we współpracy że stillalive studios wydaje dziś nową symulację Rescue HQ – The Blue Light Tycoon. Prowadzona przez deweloperów transmisja na żywo będzie dostępna na YouTubie i Twitchu od godziny 15.00.

Oficjalny zwiastun Rescue HQ – Blue Light Tycoon można obejrzeć w serwisie YouTube.

Rescue HQ – Blue Light Tycoon gracze odpowiadają za trzy oddziały ratunkowe równocześnie: policję, straż pożarną i pogotowie.

Jako dowódca straży pożarnej, gracz stawia czoła pożarom oraz innym misjom jak i pilnuje zaopatrzenia w niezbędny sprzęt. Rolą szefa policji jest organizowanie i koordynowanie rozmaitych akcji, jak choćby aresztowania. Jako szef pogotowia ratunkowego, gracz dba o skuteczną pierwszą pomoc oraz opiekę nad pacjentem, stopniowo budując oddział ambulatoryjny.

Rescue HQ oferuje urozmaiconą rozgrywkę dzięki koordynacji trzech różniących się od siebie oddziałów ratowniczych. Ograniczone zasoby finansowe są jednym z wielu wyzwań, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć. Dostępne scenariusze rozgrywają się w rzeczywistych miastach i posiadają zmienne poziomy trudności.

Oprócz zarządzania personelem i zasobami różnych zespołów ratowniczych, gracz musi być zawsze przygotowany na nieprzewidziane sytuacje awaryjne jak pożary lasów, naloty policyjne czy wypadki jądrowe. Liczne pojazdy ratownicze, w tym dźwigi, ciężarówki i helikoptery zwiększają skuteczność misji. W Rescue HQ – Blue Light Tycoon gracz ma również wiele opcji modowania i implementacji nowych treści w grze.

Rescue HQ – Blue Light Tycoon zakupić można za 24,95 euro na SteamieGOG w sklepie Aerosoftu. Do 4 czerwca we wszystkich sklepach obowiązuje zniżka 10%.

Gra posiada pełną lokalizację w języku niemieckim i angielskim. Lokalizacja tekstu jest również dostępna w języku polskim. Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej.

Dodaj komentarz