Najnowsza aktualizacja Blood of Heroes wprowadza nową postać i zmiany w rozgrywce

Vizor Games prezentuje nowego grywalnego bohatera, a także dodaje do gry statystyki graczy i boty AI

Mińsk, Białoruś, 19 Listopada 2021 — Vizor Games udostępnia nową aktualizację otwartej bety swojej skupionej na walce orężem gry akcji PvP Blood of Heroes. Twórcy z zaszczytem prezentują najnowszego wojownika, który zawitał do gry, Krumagala, świętując jego wejście na arenę walk wydarzeniem Dni Łowców, które wystartuje 18 Listopada. Gracze już teraz mogą zapoznać się z Krumagalem na stronie www.bloodofheroes.online, a także przyjrzeć się najnowszym zmianom w rozgrywce.

Potężny mag, dla którego nie jest obce także użycie pełnego potencjału zabójczego ostrza wprowadza do świata Blood of Heroes więcej mroku pozostawiając krwawe ślady po swych bitwach. Potrafi asystować swoim sojusznikom, tłumiąc ataki wrogów w zarodku. Dzięki swojej mobilności potrafi też szybko uwolnić się od niebezpiecznych sytuacji. Dmitry Voronov, dyrektor projektu Blood of Heroes, wyjaśnia wygląd Krumagala w grze:

„Nasz nowy bohater, Krumagal, reprezentuje najciemniejszą stronę gry i przenosi ją na zupełnie nowy poziom. Jest brutalnym czarownikiem i bezlitosnym katem, zostawia rzeź, gdziekolwiek się udaje, więc nie daj się zwieść jego wyglądowi: jest bezoki, nie ślepy. Gracze z największym stażem z pewnością pamiętają go z wcześniejszych czasów”

Aby zapewnić Krumagalowi wspaniałe wejście, specjalne wydarzenie Dni Łowów rozpocznie się 18 listopada i potrwa do 3 grudnia. Ci, którzy dołączą do polowania, mogą spodziewać się nagrody za swoje wysiłki.

  • Pierwsza misja, Unholy Strength, prowadzi graczy przez podstawy; Uczestnicy otrzymują w nagrodę trzy dni dostępu premium.
  • Bardziej skomplikowana misja Trail of the Cursed wymaga dużo wysiłku, ale nagradza graczy epicką skórką Witherer, gdy tylko Krumagal zostanie odblokowany.
  • Ci, którzy porzucą zadanie w czasie jego trwania nadal mają szansę odebrać nagrody, nawet jeśli ich polowanie zostanie odwołane prze ich żywot jako zwykłych ludzi.

Pojawienie się Krumagala nie jest jedyną nowością w tej aktualizacji, dodano również kilka nowych ważnych funkcji:

  • Dodano boty kontrolowane przez sztuczną inteligencję, aby pomóc graczom doskonalić swoje umiejętności, zapewniać wsparcie podczas walki i zastępować członka drużyny, gdy ten opuści pole bitwy przedwcześnie,
  • Warbandy mogą składać się z maksymalnie pięciu bohaterów, tworząc jeszcze potężniejsze sojusze,
  • Dalsze ulepszenia balansu, w tym bloki pochłaniające obrażenia, ciężkie ataki pochłaniające więcej wytrzymałości i lepsze unikanie ciosów,
  • Osobiste statystyki rozgrywki: gracze mogą zobaczyć statystyki, takie jak wskaźniki sukcesu, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami. Wcześniejsze bitwy nie są liczone, co daje każdemu możliwość wymazania przeszłych porażek i ponownego opowiedzenia własnej legendy jako niepokonanego wojownika

Gracze mogą spodziewać się dalszych dodatków i ulepszeń w grze, która kontynuuje swoją podróż w otwartej becie. Blood of Heroes dostępne jest za darmo, zainteresowani gracze mogą już teraz dołączyć do otwartej bety, rejestrując się pod adresem http://www.bloodofheroes.online/. Vizor Games planuje w przyszłości udostępnić Blood of Heroes także na takie platformy jak: PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.

Gra Blood of Heroes dostępne jest w następujących wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej, polskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, tureckiej oraz włoskiej. Więcej informacji dostępnych jest w serwisach Youtube, Twitter oraz Facebook firmy Vizor Games.

Dodaj komentarz