ARCADEGEDDON PREZENTUJE PROGRAM GAMESCOM 2021

Golden, 23 sierpnia 2021 – IllFonic łączy siły z Gamescom, by wspólnie zaprezentować nadchodzące aktualizacje I zupełnie nową zawartość, która tego lata trafi do Arcadegeddon. Odwiedź cyfrowe stoisko IllFonic na Indie Arena Booth, sprawdź najnowsze aktualizacje podczas streamów, a także zdobądź w grze specjalny przedmiot, w klimacie Gamescom.

Jeśli interesuje Cię co czeka Arcadegeddon jeszcze tego lata, sprawdź kooperacje IllFonic z Future Games Show (26 sierpnia, o godzinie 22:00 CEST), Gamestar/GamestarPro (26 sierpnia o 14:25 CEST), a także z IGN (27 sierpnia 19:00 CEST) gdzie otrzymasz najświeższe informacje o nadchodzących aktualizacjach.

Dołącz do IllFonic na wirtualnym stoisku Indie Arena, na Gamescom! Indie Arena Booth to darmowa gra przeglądarkowa prezentująca najlepsze niezależne gry komputerowe 2021 roku. Dostęp do Indie Arena Booth będzie darmowy dla wszystkich między 25 a 29 sierpnia, jednak bramy dla prasy I influencerów otworzą się już 23 sierpnia. Odwiedzający będą mieli szansę porozmawiać z twórcami Arcadegeddon (I ich wirtualnymi odpowiednikami), dowiedzieć się więcej o grze, a także obejrzeć 45-minutową prezentację rozgrywki podczas Indie Arena Booth Live Show, które odbędzie się 27 sierpnia o 20:00 CEST.

Nawet jeśli nie możesz spotkać się z przyjaciółmi podczas Gamescom w Kolonii, nadal możesz wczuć się w klimat wydarzenia w Arcadegeddon. Ubierz swoją postać w specjalną czapkę Gamescom, która dostępna jest w grze, za darmo, aż do 6 września. By ją zdobyć wystarczy skorzystać z kodu QQWF6E5JQTGRKTHC. Kod można wprowadzić w menu gry przed wejściem do salonu gier Gillyego.

Arcadegeddon to stale rozwijająca się wieloosobowa strzelanka kooperacyjna osadzona w kolorowych świecie gier arcade. Gracze podczas swojej przygody muszą połączyć siły by uratować salon gier Gillyego przed złym Fun Fun Co. Arcadegeddon jest obecnie dostępny w ramach wczesnego dostępu na PC za pośrednictwem Epic Store, a także na PS5. Tytuł ten jest stale rozbudowywany, a już wkrótce do gry trafi Wielka Letnia Aktualizacja.

Dodaj komentarz