Undawn wprowadza nową aktualizację Island of the Mist

Level Infinite i LightSpeed Studios oficjalnie udostępniły Island of the Mist, nową aktualizację zawartości do darmowej gry RPG z otwartym światem Undawn. Najnowsza aktualizacja zawiera nową mapę, wciągającą historię, brawurowe rajdy i szereg emocjonujących eventów.

Nowa mapa: Aurich Island

Po osiągnięciu poziomu 90 otworzy się zupełnie nowa mapa ” Aurich Island”. W tej lokacji znajduje się tajemnicze miasto, budząca grozę oczyszczalnia ścieków i tajemnicza baza badawcza, skrywająca liczne sekrety, które tylko czekają na odkrycie.

Nowa fabuła

W pogoni za źródłem katastrofy i po odszyfrowaniu informacji z Laboratorium VENUS i Bazy Wojskowej Hela, Raven Squad odkrył w fragmentach danych wzmianki o tajemniczej wyspie. Jednak przeszłość tego miejsca jest spowita warstwami mgły, co utrudnia odróżnienie prawdy od fałszu.

Nowa zawartość

Solo Challenge Strongholds: Zadaniem graczy jest odkryć tajemnice Wyspy Mgieł

  1. Nowy cotygodniowy Dungeon: Gracze wkraczają do „Snowy Hunting Grounds”, nowego cotygodniowego dungeonu, który rotacyjnie zmienia się z Judgment Center, King’s Station i Assault on the Refinery. Aby stawić czoła temu ekscytującemu wyzwaniu, należy zebrać 3- lub 4-osobową drużynę o minimalnym poziomie 35.
  2. Nowa aktywność grupowa PVE: Gracze muszą przygotować się na oblężenie przez potwory, które rozpocznie się na początku listopada. Ich zadaniem jest wyeliminowanie wszystkich koszmarnych potworów na zewnątrz Redwood Outpost, a następnie połączenie sił w celu obrony centralnej elektrowni.

Nowe wydarzenia:

  1. Rory’s Music Dreams: Codziennie należy zebrać 5 rodzajów części, aby pomóc Rory’emu spełnić jego muzyczne marzenie i otrzymać szereg nagród, w tym klasyczny gramofon i materiały do rozwoju.
  2. Trick or Treat! Wydarzenie związane z Halloween właśnie się rozpoczyna. Każdego wieczoru Schronisko Raven będzie gospodarzem wielkiej parady kostiumów. Przywdziejcie swoje najdziksze stroje i dołączcie do świętowania. Na graczy czekają również inne tryby rozgrywki.

Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z wpisem na blogu i pobrania aktualizacji za darmo na iOSAndroid lub w wersji na PC na Steam oficjalnej stronie internetowej gry.

Dodaj komentarz