MechWarrior 5: Mercenaries i destrukcja na nowym zwiastunie

Tworzony od kilku lat przez Piranha Games symulator mecha należy do najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Twórcy MechWarrior 5: Mercenaries stawiają duży nacisk na widowiskowość produkcji, zwłaszcza w zakresie szeroko pojmowanej destrukcji. Majestatyczne eksplozje towarzyszące zniszczeniom poszczególnych elementów maszyn zostały uwiecznione na najnowszym zwiastunie.

MechWarrior 5: Mercenaries – trzy słowa o tytule

W grze pojawić ma się ponad 50 typów mechów. Każdy z nich posiada 11 części, dla których przewidziano po trzy stopnie uszkodzeń. Drobiazgowość konstrukcji gwarantować ma zróżnicowane efekty wizualne podczas niszczenia przeciwników.

Oczywiście, gra posiadać będzie oprócz ładnej grafiki także kampanię fabularną, do przejścia singlowo bądź w trybie kooperacji (do czterech zawodników). Akcja rozpoczyna się w 3015 roku i przenosi nas w odległe rejony skolonizowanej części galaktyki, znane jako Inner Sphere. Dołączamy do wydarzeń uniwersum podczas Trzeciej Wojny Sukcesyjnej. Jesteśmy najemnikami realizującymi różnorakie kontrakty, dzięki którym posuwamy naszą karierę do przodu w określonym kierunku. W MechWarrior 5: Mercenaries pojawić się mają bowiem różne warianty podejmowanych przez gracza decyzji i rodzonych przezeń konsekwencji.

Ponadczasowość tytułu gwarantować mają narzędzia do moddingu, które twórcy zamierzają udostępnić. Dzięki nim gracze spodziewać się mogą nowych zadań, przygotowywanych przez zapalonych fanów.

Dodaj komentarz