HONOR OF KINGS TRAFI DO GRACZY NA CAŁYM ŚWIECIE

2022 World Champion Cup z większą ilością międzynarodowych drużyn.

Level Infinite i TiMi Studio Group potwierdziły dziś, że gra Honor of Kings trafi na nowe rynki jeszcze w tym roku. Gracze na całym świecie będą mogli wkrótce doświadczyć fenomenu tej gry, gdy Honor of Kings rozpocznie serię testów w wybranych krajach od lipca, a następnie rozpocznie stopniowe wprowadzanie tego tytułu na resztę rynków.

Wydana w Chinach w 2015 roku gra Honor of Kings w listopadzie 2020 roku odnotowała średnią ponad 100 milionów aktywnych użytkowników dziennie, co czyni ją nie tylko najpopularniejszą grą MOBA na urządzenia mobilne, ale także grą wideo z największą ilością graczy bez podziału na platformy. Sześć lat po premierze Honor of Kings wciąż udowadnia, że cieszy się niesłabnącą popularnością wśród graczy. Z najnowszych danych QuestMobile wynika, że w marcu 2022 roku gra miała ponad 145 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, a według SensorTower, w pierwszym kwartale 2022 roku Honor of Kings była najlepiej zarabiającą grą mobilną na świecie.

TiMi ogłosiło dziś również, że Mistrzostwa świata w Honor of Kings (KCC) 2022 odbędzie się pod koniec tego roku i przyjmie 16 międzynarodowych drużyn, które dołączą do turnieju. Dodatkowe drużyny z całego świata dołączą do walki o koronę mistrza i będą rywalizować o udział w puli nagród wynoszącej 10 000 000 dolarów.

Od pierwszej edycji w 2019 roku, KCC ugruntowało swoją pozycję jako najważniejsze wydarzenie competitive dla Honor of Kings. Zawody te przyciągnęły rosnącą liczbę zaangażowanych fanów, a finał w 2020 roku obejrzało ponad 570 milionów widzów. Ta ekscytacja rozciąga się na cały ekosystem esportowy Honor of Kings, z ponad 73 miliardami wyświetleń treści z profesjonalnych zawodów w 2020 roku.

Szczegóły dotyczące planu wprowadzenia na rynek gry Honor of Kings oraz więcej informacji na temat KCC zostaną ujawnione w późniejszym terminie.

Dodaj komentarz