Thriller The Suicide of Rachel Foster z premierą na PS4 i Xbox One

Hamburg, Niemcy – 9 września 2020 – Wydawca Daedalic Entertainment oraz studio ONE-O-ONE GAMES ogłaszają premierę wersji konsolowej thrillera The Suicide of Rachel Foster.

Poniżej zwiastun wersji konsolowej na PlayStation 4…

…oraz na Xbox One:

The Suicide of Rachel Foster to intensywna podróż w perspektywy pierwszej osoby, w której melancholia i nostalgia łączą się w ekscytującą opowieść o duchach przeszłości oraz prawdziwie wciągające doświadczenie o wielu ścieżkach narracyjnych. Nagrany binauralnie dźwięk oraz zakończenie mocno zależne od naszych wyborów, trzymają w napięciu do końca.

Gracze towarzyszą młodej kobiecie, Nicole, która spełnia ostatnie życzenie umierającej matki i zanurza się w mrocznej przeszłości jej rodziny. Powraca do zrujnowanego i opuszczonego rodzinnego hotelu w zaśnieżonej górskiej miejscowości. Wie jedynie, że jej własny ojciec odegrał dużą rolę w tragedii Rachel. Nicole może polegać wyłącznie na wsparciu pracownika Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego, który towarzyszy jej w odkrywaniu dawno zapomnianej prawdy.

O grze:

  • Mroczne tajemnice, kryjące się w dużym, opuszczonym hotelu.
  • Głosy nagrane binauralnie, stwarzające dźwiękową iluzję przebywania w miejscu zdarzenia.
  • Intrygująca, dojrzała i poruszająca historia.
  • Wielowarstwowy, narracyjny thriller, łączący elementy zagadki i horroru.

The Suicide of Rachel Foster dostępne jest od dzisiaj na PlayStation 4 i Xbox One. Więcej o grze znajduje się na stronie gry.

Dodaj komentarz