IllFONIC PUBLIKUJE ARCADEGEDDON WE WCZESNYM DOSTĘPIE JUZ DZIŚ

Rozwijające się niezależne studio zaprasza graczy do unikalnych światów, w których można się zatracić.

Golden, Colorado, 8 lipca 2021 – IllFonic ogłasza wydanie Arcadegeddon we wczesnym dostępie na platformach Epic Games Store oraz PlayStation®5. W tej pierwszej niezależnej strzelance wydanej samodzielnie przez IllFonic gracze samotnie lub z maksymalnie trzeba przyjaciółmi podejmą się walki ze złym Fun Fun Co. A wszystko to w kolorowej oprawie w duchu lat `80tych. Cena gry we wczesnym dostępie wynosi 69 PLN w przypadku wersji na PC oraz 84 PLN w wersji na PS5.

W Arcadegeddon Gilly, właściciel lokalnego salonu gier, próbuje uratować swój biznes przed bezduszną super korporacją. W tym celu postanawia połączyć wszystkie najlepsze gry z automatów, w jedną potężną super grę. Niestety mega korporacja Fun Fun Co. włamuje się do jego dzieła I umieszcza w nim wirusa. Teraz ty, wraz ze znajomymi, musisz uratować grę Gilly’ego I ostatni w mieście salon z automatami.

Ten ciągle ewoluujący shooter pozwoli graczom zwiedzić liczne biomy, odkryć różnorakie mini gry, znaleźć ukryte skrzynki, a także stanąć do boju z hordami unikalnych przeciwników I różnopoziomowych bossów. Arcadegeddon to kooperacyjna gra wieloosobowa, która zapewnia mieszankę doświadczeń PVE i PVP. Zagłębiając się w rozgrywkę, możesz podejmować dodatkowe wyzwania od lokalnych „gangów”, które spotykają się w Gilly’s Arcade. Przyniosą ci one znacznie więcej niż szacunek ulicy. Mówiąc o szacunku, wywalcz sobie jak najlepsze miejsce w światowym rankingu.

W Arcadegeddon usłyszmy ścieżkę dźwiękową przygotowaną specjalnie na potrzeby gry przez takich artystów jak Aaron Rutherford, Jimmy Blythe (AFK), Mark Rutherford, Ray Volpe Getter, UZ, Thook, Halogenix, Milano, South oraz Swrly. Swój wkład w oprawę dźwiękową Arcadegeddon miał także CEO Illfonic, laureat nagrody grammy Charles Brungardt.

Arcadegeddon dostępny jest już teraz w ramach wczesnego dostępu na Epic Games Store oraz na Playstation 5. Cena gry w ramach wczesnego dostępu wynosi 69 PLN na PC oraz 84 PLN na PS5, po około siedmiu miesiącach wraz z opuszczeniem fazy early access cena gry wzrośnie do 135 PLN. ARCADEGEDDON trafi także na inne platformy wraz z premierą pełnej wersji w 2022 roku. Minimalne I rekomendowane wymagania sprzętowe dostępne są pod adresem www.arcadegeddon.com.

Dodaj komentarz