Glitchpunk zadebiutuje we wczesnym dostępie Steam już 11 sierpnia

Udaj się na neonowe ulice brutalnej cyberpunkowej przyszłości I zmierz się z gangami, kultami oraz szemranymi korporacjami świata Glitchpunk

Hamburg, 13 Lipca 2021 — Czy jesteś gotowy poznać dystopijną przyszłość? Czy masz to, czego potrzeba, aby poradzić sobie z nieokiełznanym chaosem niezrównoważonego świata? Deweloper Dark Lord wraz z wydawcą Daedalic Entertainment ogłaszają, że Glitchpunk, cyberpunkowa gra akcji w oldskulowym stylu GTA 2, pojawi się w Steam Early Access 11 sierpnia 2021 roku.

Glitchpunkt to gra akcji z widokiem top-down, w której gracze mogą strzelać, bić się na pięści, jeździć pojazdami, kraść, a także skradać się przez przesiąknięty neonowymi kolorami świat pełen gangów I wrogo nastawionych kultów. Jednak Glitchpunk to nie tylko wybuchy I strzelaniny, ta gra opowiada także fascynującą historię o ksenofobii, religii I Transhumanizmie. Możesz wpływać na otaczający cię świat, nawiązywać nowe przyjaźnie, stawiać czoła większej liczbie wrogów niż jesteś w stanie zliczyć i być może, przekształcić nienawiść w uczucie.

Zobacz najnowszy zwiastun Glitchpunk

W ramach wczesnego dostępu gracze dostaną szansę zwiedzenia dwóch miast – Outpost Texas oraz New Baltia. Jeszcze w fazie early access do gry trafią dwa kolejne terytoria – Neo Tokyo, a także Moscow. W każdym z powyższych miast natkniemy się na unikalne gangi, bohaterów niezależnych, a także porywającą historię. Zachęcamy do śledzenia kolejnych aktualizacji na temat Glitchpunk. Dokładna mapa rozwoju zostanie udostępniona wkrótce po premierze gry w Steam Early Access.

W Glitchpunk gracz wcieli się w rolę wadliwego androida, który walczy z własnym programowaniem i rzuca wyzwanie tyrańskim rządom i megakorporacjom w dystopijnej przyszłości. Będzie musiał wytyczyć własną ścieżkę, odwiedzając nękane narkotykowymi gangami, agresywną policją i nieodpowiedzialnymi kierowcami miasta. Wszystko to sprawia, że każda misja staje się kompletnie nieprzewidywalna. Do walki z wrogami służą nie tylko bronie do walki wręcz i dalekiego zasięgu, ale także kradzione auta i najnowsze technologie, którymi można ulepszyć własne ciało. Jednak Glitchpunk to nie tylko wybuchowa akcja – to także opowieść o transhumanizmie, ksenofobii i religii. Android może wpływać na otaczający go świat, nawiązywać nowe przyjaźnie, walczyć z większą liczbą wrogów, niż może zliczyć – a nawet znaleźć miłość.

Cechy gry:

  • Brutalna akcja z widokiem top-down oraz potężny arsenał broni.
  • System hakowania umysłów przechodniów i wpływania na różne przedmioty.
  • Różne możliwości przemieszczania się, w tym pociągi, czołgi, motory, autobusy, ciężarówki i, oczywiście, masa samochodów.
  • Gorączkowe pościgi policyjne i 10 poziomów eskalacji chaosu.
  • 12 gangów z własnymi historiami, zadaniami i kulturą.
  • 4 różne od siebie miasta, od odległych zakątków USA poprzez cyberpunkowy Związek Radziecki, pogrążony w postnuklearnej zimie.
  • Dojrzała historia o kilku zakończeniach.
  • Rzadki mix stylów, z dwuwymiarowymi sprite’ami w trójwymiarowym środowisku.
  • Własne stacje radiowe, grające muzykę z całego świata i emitujące absurdalne reklamy.

Dodaj komentarz