The Lord of the Rings: Gollum – bliższe spojrzenie

Hamburg, Niemcy, 6 lipca, 2021 – Daedalic Entertainment zaprezentowało nowy wywiad z twórcami The Lord of the Rings: Gollum. Wideo zostało zaprezentowane podczas transmisji NACON Connect, gdzie co-wydawca ujawnił nowe zwiastuny swoich nadchodzących gier.Ta przygodowa gra akcji ma się ukazać w 2022 roku na PC, PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch i opowiada nigdy nieopowiedzianą historię pierścienia z perspektywy Golluma.

Rozdarty między dwiema osobowościami Gollum nie jest typowym bohaterem. W nowym wideo producent gry Harald Riegler zaprezentował nam postaci oraz środowiska, które Gollum napotka podczas swojej przygody, takie jak nieludzie usta Saurona w Mordorze, czy król elfów Thranduil z Mirkwood. Wszystkie postaci pojawiające się w grze mają być tak bliskie materiałowi źródłowemu jak to tylko możliwe.

Władca Pierścieni: Gollum to skupiająca się na fabule przygodowa gra akcji, w której gracze wcielają się w Golluma, którego celem jest odzyskać swój cenny utracony pierścień. Muszą się wspinać, skakać i przemykać przez niebezpieczne obszary, unikać złapania i starać się zachować przewagę. Gollum jest zręczny i przebiegły, ale także rozdarty przez swoją rozdwojoną osobowość. Od Ciebie zależy, czy ciemniejsza strona Golluma przejmie kontrolę, czy też pozostanie iskierka rozsądku w tym, co kiedyś było Sméagolem.

The Lord of the Rings: Gollum tworzone jest przez Daedalic Entertainment w oficjalnej współpracy z Middle-earth Enterprises i wydane zostanie wspólnie przez Daedalic i NACON.

Dodaj komentarz