Kosmiczny symulator kolonii CryoFall otrzymuje tryb dla jednego gracza

Stwórz własną lokalną sesję, ciesz się nową zawartością i poddaj recyklingowi zasoby.

Kosmiczny miks symulatora kolonii i gry survivalowej Cryofall otrzymuje aktualizację 1.31, która dodaje do gry zupełnie nową zawartość dla samotnych odkrywców. Gracze mogą od teraz tworzyć własne lokalne sesje, którymi mogą podzielić się z przyjaciółmi, a także odbyć samotną przygodę, której finałem jest opuszczenie obcej planety.

CryoFall to złożona symulacja kolonii dla wielu graczy, w której gracze budują swoje nowe życie od zera, zbierają zasoby, tworzą maszyny, handlują z innymi kolonistami, dają się zjadać dzikim zwierzętom, przechodzą od epoki kamienia do epoki kosmosu i nie tylko. Teraz gracze o bardziej niezależnym charakterze mogą tworzyć własne lokalne gry, aby grać całkowicie solo lub zaprosić znajomych, gdy poczują się samotni.

Wszyscy gracze, czy to w trybie wieloosobowym, czy na serwerach lokalnych, mogą teraz uzyskać dostęp do technologii „ucieczki “, aby zbudować platformę startową i opuścić planetę, czego skutkiem będzie ukończenie gry i rozpoczęcie nowej gry +.

Dla tych graczy, którzy jeszcze nie są gotowi do ucieczki, jest też wiele nowych możliwości. Mogą oni teraz poddać recyklingowi swój stary sprzęt i odzyskać cenne zasoby, których można użyć do budowy zupełnie nowych zabawek takich jak nowy mech „Nemezis“. Ten oparty na Keinicie mech ma umiejętność samo naprawy i pozwala na zamontowanie dwóch zupełnie nowych broni. Aktualizację uzupełniają liczne poprawki błędów, a także nowe osiągnięcia do zdobycia.

Pełne informacje o aktualizacji 1.31 dostępne są Steamie. Informacje o grze dostępne są także na oficjalnej stronie gry.

Dodaj komentarz