potion tycoon demo

Stwórz najlepsze mikstury, bez których żaden bohater nie będzie chciał rozpocząć swojej przygody!

Od dziś dostępne jest świąteczne demo Potion Tycoon. Gracze mogą teraz warzyć najlepsze mikstury w tym magicznym symulatorze zarządzania od Snowhound Games i Daedalic Entertainment za darmo na platformie Steam.

W Potion Tycoon gracze dążą do stworzenia najlepszego zakładu produkującego eliksiry. Aby dobrze prosperować w konkurencyjnym biznesie magicznych eliksirów, muszą koordynować pracę wszystkich swoich małych pomocników, optymalizować procesy produkcyjne i odkrywać nowe receptury, aby stworzyć możliwie najlepsze mikstury. Od zbierania zasobów do sprzedaży gotowego produktu, gracze będą musieli zarządzać całą produkcją od początku do końca. Tylko najlepsi menedżerowie będą w stanie rozwinąć swój sklep w wielką markę i kontrolować cały rynek eliksirów.

Demo już teraz pozwala graczom na zanurzenie się po uszy w doświadczeniu. W świątecznym duchu Potion Tycoon zaprasza graczy do magicznej, zimowej krainy czarów i oferuje świąteczne dekoracje. Aspirujący producenci eliksirów mogą udekorować swój sklep choinkami i przytulnym oświetleniem, a ich magiczni pomocnicy mogą nosić wygodne stroje. Dodatkowo gra przeszła wiele ulepszeń i poprawek w rozgrywce, aby uczynić doświadczenie jeszcze lepszym dla wszystkich graczy.

Nowe demo Potion Tycoon jest już dostępne za darmo na Steam. Gra zostanie wydana w 2023 roku na PC.

Dodaj komentarz