Kto potrzebuje bożonarodzeniowych elfów, kiedy może mieć bożonarodzeniowe gobliny: Demo Potion Tycoon za darmo!

Stwórz najlepsze mikstury, bez których żaden bohater nie będzie chciał rozpocząć swojej przygody!

Od dziś dostępne jest świąteczne demo Potion Tycoon. Gracze mogą teraz warzyć najlepsze mikstury w tym magicznym symulatorze zarządzania od Snowhound Games i Daedalic Entertainment za darmo na platformie Steam.

W Potion Tycoon gracze dążą do stworzenia najlepszego zakładu produkującego eliksiry. Aby dobrze prosperować w konkurencyjnym biznesie magicznych eliksirów, muszą koordynować pracę wszystkich swoich małych pomocników, optymalizować procesy produkcyjne i odkrywać nowe receptury, aby stworzyć możliwie najlepsze mikstury. Od zbierania zasobów do sprzedaży gotowego produktu, gracze będą musieli zarządzać całą produkcją od początku do końca. Tylko najlepsi menedżerowie będą w stanie rozwinąć swój sklep w wielką markę i kontrolować cały rynek eliksirów.

Demo już teraz pozwala graczom na zanurzenie się po uszy w doświadczeniu. W świątecznym duchu Potion Tycoon zaprasza graczy do magicznej, zimowej krainy czarów i oferuje świąteczne dekoracje. Aspirujący producenci eliksirów mogą udekorować swój sklep choinkami i przytulnym oświetleniem, a ich magiczni pomocnicy mogą nosić wygodne stroje. Dodatkowo gra przeszła wiele ulepszeń i poprawek w rozgrywce, aby uczynić doświadczenie jeszcze lepszym dla wszystkich graczy.

Nowe demo Potion Tycoon jest już dostępne za darmo na Steam. Gra zostanie wydana w 2023 roku na PC.

Dodaj komentarz