LEVEL INFINITE NA TARGACH GAMESCOM 2022 W KOLONII!

Nowe zwiastuny i wersje demo zostaną zaprezentowane podczas Opening Night Live, a także można będzie wziąć udział w pokazach nowych gier i wielu innych wydarzeniach.

Level Infinite, producent, specjalizujący się w tworzeniu wysokiej jakości gier multiplatformowych dla międzynarodowej społeczności; ogłosił dziś listę atrakcyjnych tytułow, które zostaną zaprezentowane na targach Gamescom 2022. Wśród nich znajdzie się Tower of Fantasy, Metal: Hellsinger od Funcom, Warhammer 40,000: Darktide od Fatshark, V Rising od Stunlock Studios i GTFO od 10Chambers Collective.

Na stoisku Level Infinite, które znajdować się będzie w hali nr 7, będzie można wziąć udział w interaktywnych doświadczeniach związanych z grą PUBG MOBILE oraz grą Vampire: The MasqueradeBloodhunt oraz scenę pokazową 360°, na której będzie można zobaczyć dema gier na żywo i wiele innych.

Dodatkowo, fani mogą spodziewać się nowych zwiastunów i zapowiedzi ze strony Level Infinite oraz współpracujących partnerów podczas ceremonii Opening Night Live, której gospodarzem będzie Geoff Keighley 23 sierpnia, transmitowanej na żywo z Kolonii.

Więcej szczegółów dotyczących aktywności oraz dodatkowe informacje pojawią się wkrótce.  

„Jako Level Infinite jesteśmy podekscytowani możliwością osobistego spotkania z naszymi graczami po raz pierwszy w historii właśnie podczas tegorocznych targów Gamescom w Kolonii. Gamescom to idealna platforma dla nas i naszych partnerów, aby zaprezentować niesamowitą pracę naszych międzynarodowych zespołów nie tylko mediom i członkom branży, ale bezpośrednio naszym podstawowym odbiorcom” – powiedział David Tyler, szef działu wydawniczego na Europę Zachodnią w Level Infinite.

Warhammer 40,000: Darktide

Warhammer 40,000: Darktide, opracowany i wydany przez Fatshark, to intensywna, czteroosobowa kooperacyjna gra akcji osadzona w mieście-roju Tertium. Po bestsellerowej i wielokrotnie nagradzanej serii Vermintide firmy Fatshark, w tej nowej grze Warhammer 40,000 na PC i Xbox Series X|S gracze będą walczyć razem z przyjaciółmi przeciwko hordom wrogów. Od momentu ogłoszenia gry Warhammer 40,000: Darktide, stała się ona stałym bywalcem Top 10 najbardziej pożądanych gier na Steam. Więcej informacji dostępne na oficjalnej stronie.

Metal: Hellsinger

Metal: Hellsinger to napędzana ciężkim brzmieniem, rytmiczna strzelanka opublikowana przez Funcom i opracowana przez The Outsiders. Gracze będą mieli okazje pokonać drogę przez piekło przy muzyce największych gwiazd metalu, takich jak Serj Tankian (System of A Down), Alissa White-Gluz (Arch Enemy), Matt Heafy (Trivium), Randy Blythe (Lamb of God) i inni. Demo jest już dostępne na Xbox Series X|S, PlayStation 5 i Steam dla PC. Pełna wersja Metal: Hellsinger pojawi się 15 września. Więcej informacji można znaleźć na stronie.

Tower of Fantasy

Tower of Fantasy to międzyplatformowa, gra fabularna z otwartym światem (RPG) osadzona w scenerii inspirowanej anime i sci-fi. Gra ma zostać wydana na świecie na PC i platformy mobilne w trzecim kwartale tego roku. Opracowana przez Hotta Studio i wydana przez Level Infinite, gra zawiera wciągający otwarty świat, kooperacyjne przygody grupowe i solowe, swobodny rozwój postaci, unikalne symulakry i epicką walkę, która pozwala graczom na zmianę broni i stylów gry w locie, aby odblokować swój własny styl walki. Aby dowiedzieć się więcej i dołączyć do rejestracji wstępnej Tower of fantasy informacje dostępne na stronie

V Rising

V Rising to survival z otwartym światem poświęcony tematyce wampirów i opracowana przez Stunlock Studios. Tytuł wrzuca graczy w świat pełen niebezpieczeństw, gdzie wcielają się w rolę słabnącego wampira, polującego na krew w pobliskich osadach, gaszącego swoje pragnienie i powoli odzyskującego siły. Budując i dostosowując swoje zamki, łącząc się w pary z przyjaciółmi i przekształcając ludzi w sługi, będą rozwijać swoje imperium i wznosić się ku chwale poprzez wyzwania PvP i PvE. Obecnie we wczesnym dostępie na PC, V Rising zebrał już ponad dwa miliony pobrań, a bardzo aktywna baza graczy cieszy się tym mrocznym i niebezpiecznym światem. Gamescom to idealne miejsce dla spragnionych krwi graczy i dzieci nocy, aby poznać tę wyjątkową grę. Więcej informacji na stronie gry V Rising.

GTFO

GTFO, opracowane i wydane przez 10Chambers, to przerażająca, hardkorowa kooperacyjna strzelanka wieloosobowa, w której sprawna praca zespołowa stanowi istotną różnicę pomiędzy życiem a śmiercią. Gra wykorzystuje koncepcję zwaną Rundowns, które są regularnymi aktualizacjami gry, dodającymi nowe ograniczone czasowo ekspedycje (mapy, scenariusze, wrogów itp.), całkowicie zastępując poprzedni Rundown. W czteroosobowej drużynie jeńców więzionych wbrew ich woli przez tajemniczą istotę zwaną Strażnikiem, przetrwanie zależy od umiejętności komunikacji, skoordynowania działań i gospodarowaniu amunicją – inaczej skażą się na krwawą, bezsensowną śmierć. Dla Strażnika nikt nie ma znaczenia. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę.

Dodaj komentarz