Tower of Fantasy zadebiutuje na całym świecie 11 sierpnia

Przygoda w otwartym świecie zawita na PC i telefony komórkowe

Pekin, 28 lipca Wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ogłosili dziś, że przebojowa gra RPG z otwartym światem, Tower of Fantasy, będzie dostępna do wczesnego pobrania już 9 sierpnia i zostanie wydana globalnie na PC i komórkach 11 sierpnia 2022 roku. Ponad 3 miliony graczy zapisało się już do gry na oficjalnej stronie Tower of Fantasy.

Z okazji premiery gry ukaże się również nowa piosenka tematyczna „Clan” zespołu milet. Już teraz można posłuchać 30-sekundowej zapowiedzi. Nowy singiel Milet zatytułowany „Always You” ukaże się 17 sierpnia.

Akcja gry Tower of Fantasy, osadzona setki lat w przyszłości, po tym jak ludzkość uciekła z rozpadającego się środowiska naturalnego Ziemi na odległą planetę Aida, jest hitem wśród graczy w Chinach, a wkrótce gracze z całego świata będą mogli dołączyć do tej porywającej akcji. Gracze będą mogli doświadczyć inspirowanego anime post-apokaliptycznego stylu sci-fi, swobodnego rozwoju postaci, wciągających celów i rozbudowanej walki poprzez emocjonujące bitwy i ekscytującą eksplorację otwartego świata. 

Globalna premiera nadchodzi po dwóch zamkniętych beta testach, w których fani mieli okazję przyjrzeć się grze. Gracze byli zachwyceni dogłębnym dostosowaniem postaci w Tower of Fantasy, ekscytującą akcją opartą na broni, wspólną eksploracją otwartego świata z przyjaciółmi oraz wciągającą narracją.

KLUCZOWE CECHY:

  • Otwarty świat RPG,
  • Postapokaliptyczny styl graficzny w stylu sci-fi anime,
  • Rozbudowane tworzenie postaci,
  • Ekscytująca, wciągająca walka,
  • Eksploracja w otwartym świecie,
  • Kooperacyjny tryb wieloosobowy.

Tower of Fantasy jest nadal otwarte dla pre-rejestracji za pomocą oficjalnej strony gry, a także Steam, Epic Game Store, the App Store i Google Play.

Aby dowiedzieć się więcej o Tower of Fantasy i odebrać nagrody w grze, odwiedź stronę produktu lub sprawdź inne oficjalne kanały:

Dodaj komentarz