Lost Ark wchodzi w fazę zamkniętej bety już dziś.

Zamknięta beta jest teraz dostępna na PC w Ameryce Północnej, Europie*, Ameryce Łacińskiej, Australii i Nowej Zelandii do 11 listopada

Amazon Games, oddział Amazon.com, INC. (NASDAQ: AMZN) oraz Smilegate RPG ogłaszają start zamkniętej bety nagradzanego MMOARPG Lost Ark, testy potrwają do 11 Listopada 2021 r. Gracze mogą zarejestrować się już teraz na playlostark.com, aby mieć szansę zagrania w grę przed jej oficjalną premierą na Steam, na początku 2022 roku.

Lost Ark to popularna darmowa gra online produkcji Smilegate RPG z milionami aktywnych graczy w Korei, Rosji i Japonii. Gra została doceniona za unikalną hybrydę gatunków MMO i ARPG, piękną grafikę, ekscytującą rozgrywkę hack-and-slash oraz szeroką gamę trybów rozgrywki. Ten oszałamiający tytuł zdobył wiele nagród, w tym nagrodę prezydencką na Korea Game Awards 2019. Amazon Games po raz pierwszy wprowadza tę grę do Ameryki Północnej, Europy*, Ameryki Łacińskiej, Australii i Nowej Zelandii.

W Lost Ark gracze mają szansę zwiedzić rozległy i różnorodny świat Arkesii, a ich misją jest odnaleźć mityczną „Zagubioną Arkę”, by ocalić królestwo przed demonicznym zagrożeniem. W grze wcielamy się w jedną z 15 różnorodnych klas postaci, które oferują walkę w oparciu o unikalne zestawy umiejętności. Gracze tworzą własną legendę, samotnie lub z sojusznikami, walcząc w niebezpiecznych lochach, żeglując statkami, a nawet tworząc swój dom na wyspie.

Zamknięta beta da graczom z Zachodu możliwość zapoznania się z nową podklasą Martial Artist Striker, ekscytującymi lochami i najazdami do pokonania, nowymi wyspami do odkrycia podczas żeglugi oraz szeregiem świeżych aktualizacji. Gracze, którzy już teraz kupią Pakiet założycielski, mogą uzyskać dostęp do zamkniętej bety. Dowiedz się więcej o zamkniętej becie Lost Ark na playlostark.com.

“Jesteśmy dumni, że jesteśmy partnerem Smilegate RPG na Zachodzie i niestrudzenie współpracujemy z nimi, aby zapewnić fanom Lost Ark jak najlepsze wrażenia z gry” – powiedział Christoph Hartmann, wiceprezes Amazon Games. „Gracze z całego świata wykazali się entuzjazmem dla Lost Ark, a nasza zamknięta beta jest szansą dla graczy, aby przekazać swoje opinie naszym zespołom”

*Aby uzyskać więcej informacji, w tym listę krajów, w których Lost Ark będzie dostępny, oraz zapisać się, aby mieć szansę na dołączenie do zamkniętej bety, odwiedź stronę playlosark.com.

Dodaj komentarz