Zamknięta beta klaustrofobicznego thrillera science-fiction Hidden Deep rozpocznie się 15 listopada

Zapisy do playtestu Steam dostępne są już teraz

Hamburg, 15 listopada 2021 – Polski deweloper Cogwheel Software oraz wydawca Daedalic Entertainment ogłaszają start zamkniętych testów beta ich nadchodzącego thrillera sci-fi Hidden Deep. W wersji beta gracze będą mogli eksplorować cztery poziomy, w rozległym podoceanicznym ośrodku badawczym i wydobywczym zamieszkałym przez obce istoty. Zamknięta beta rozpocznie się 15 listopada i potrwa kilka tygodni w ramach przygotowań do wczesnego dostępu na początku przyszłego roku.

Nowy zwiastun Hidden Deep

W Hidden Deep gracz poprowadzi ekipę czterech naukowców do tajemniczego kompleksu badawczego, znajdującego się 1,6 km pod powierzchnią oceanu. Zadaniem ekipy jest wyjaśnienie zagadkowego zniknięcia członków poprzedniej misji badawczej. Atmosfera gry czerpie inspiracje z mrocznych tytułów science fiction z lat 80. i 90., jak Obcy czy Coś oraz pierwszego tytułu z serii Half-Life. Gracz będzie miał do dyspozycji liczne narzędzia, którymi musi utorować sobie dalszą drogę, omijać pułapki i kryjówki obcych. Ale przede wszystkim nie może dać się pożreć mieszkańcom obiektu (w tym członkom własnej załogi!).

Cechy gry:

  • Oparty na misjach tryb dla pojedynczego gracza, w którym można kontrolować załogę bezpośrednio lub poprzez wydawanie rozkazów.
  • Tryb fabularny, obejmujący ponad 50 ręcznie stworzonych poziomów, składających hołd klasykom sci-fi z lat 80. i 90.
  • Tryb przetrwania z generowanymi losowo poziomami, oferujący szybką i intensywną akcję.
  • Odkrywanie podwodnych jaskiń przy użyciu haków, skanerów, dronów, ciężkich maszyn…
  • Podstępne i śmiercionośne istoty obce, pułapki otoczenia i inne ukryte zagrożenia, które uprzykrzają graczom życie – i dostarczają zabawy!

Dodaj komentarz