Mięso wraca do menu! Najbardziej zabójczy szef kuchni w galaktyce zmierza na konsole – Godlike Burger ukaże się 2 listopada!

Zwiększ spożycie witaminy A, zjadając obcych – śmiertelnie niebezpieczny symulator gotowania pojawi się na Nintendo Switch, PlayStation i Xbox.

Po udanej premierze na PC, zabójczy symulator gotowania Godlike Burger zmierza ku kolejnemu przystankowi w swojej podróży w poszukiwaniu najsmaczniejszych burgerów w kosmosie. 2 listopada gracze będą mogli stać się podróżującym przez galaktykę szefem kuchni i zarządzać swoją międzygwiezdną jadłodajnią na Nintendo Switch, PlayStation i Xbox.

W Godlike Burger gracze próbują stworzyć najlepszego burgera w galaktyce, używając tylko najsmaczniejszych z dostępnych składników – własnych klientów! Gracze muszą zwabiać gości w pułapkę, a następnie zamieniać ich w pyszne kotlety, prowadzić swoją restaurację – i oczywiście uniknąć przyłapania. Poprzez zaspokojenie preferencji swoich klientów w zakresie różnych odmian kosmicznego mięsa, modernizację kuchni i swojego asortymentu, poprawiają reputację swojej restauracji i mogą sobie pozwolić na podróże na nowe planety. Ale nigdy nie powinni pozostawać w jednym miejscu zbyt długo, ponieważ kosmiczna policja nieustannie poszukuje szalonego kucharza z zakrwawionym tasakiem.

Główne elementy rozgrywki:

  • Zabijaj swoich klientów za pomocą szeregu ukrytych pułapek lub starego, dobrego tasaka do mięsa! Ich pyszne mięso jest przecież Twoim specjalnym składnikiem.
  • Gotuj najlepsze burgery i zmień swoją żałosną burgerownię w najsłynniejszą restaurację świata.
  • Ulepszaj swoją kuchnię i dowiedz się, co lubi każda rasa obcych – odkryj sekret idealnego burgera.
  • Poznaj galaktykę i jej światy. Do odkrycia są różne gatunki obcych.
  • Nie daj się złapać! Nie zostawiaj świadków i utrzymuj podejrzenia policji na niskim poziomie, grając i planując mądrze.

Dodaj komentarz