TOWER OF FANTASY „VERA” – ROZSZERZENIE STARTUJE DZIŚ, PEŁNA GRA PO RAZ PIERWSZY TRAFIA NA STEAM

Nowe środowiska, bossowie, umiejętności i nowa postać trafiają do tego hitu Free-to-Play Open-World MMORPG.

Dzisiaj wydawca Level Infinite i deweloper Hotta Studio ogłosili, że Vera, pierwsza duża aktualizacja dla Tower of Fantasy, jest już dostępna za darmo za pośrednictwem oficjalnego launchera gry, a także w App Store i Google Play. Po raz pierwszy członkowie społeczności Steam mogą pobrać i zagrać w pełną grę wraz z nowym rozszerzeniem Vera już od dziś.

Rozszerzenie Vera zawiera dwa odrębne środowiska – napromieniowane pustkowia Desert Gobby oraz znajdujące się w jego centrum cyberpunkowe miasto Mirroria. Błyszczące miasto może na pierwszy rzut oka wydawać się oazą i oferować wytchnienie od surowego Desert Gobby, ale Wędrowcy szybko odkryją, że jest ono pełne niebezpieczeństw i konfliktów.

Oba nowe obszary w rozszerzeniu Vera zaoferują Wędrowcom świeży zestaw misji, wydarzeń, rajdów, instancji, potworów i legendarnych bossów do pokonania, a także nowe pojazdy do odkrycia i bronie do opanowania. Gracze odwiedzą sekcję Desert Gobby, znaną jako Szara Przestrzeń, gdzie czeka największe wyzwanie. Po wejściu do Grayspace całe otoczenie ciemnieje, przynosząc ze sobą poczucie niepokoju i zagrożenie napotkania Grayspace Entities, wrogów zamieszkujących tę strefę. Nowi wrogowie, tacy jak Puppet Singer i Weaver, okażą się groźnymi przeciwnikami. Wszystkie Grayspace Entities występują w wielu formach i są odpowiedzialne za coraz większe pogorszenie i tak już kruchej ekologii Very. Najbardziej zabójcze z nich znane są jako Abyssanty, ale dla tych Wędrowców, którzy są na tyle odważni, by stawić im czoła, nagrody są obfite. Gracze będą musieli również przygotować się na wyzwanie potężnych bossów nowego świata, takich jak ziejąca ogniem Magma czy śmiertelnie niebezpieczny cyber-jeleń, Rudolph.

Rozszerzenie zawiera również wprowadzenie tajemniczej nowej postaci Ruby i jej unikalnej broni Spark oraz umiejętności, takich jak wyrzut z powietrza, płonące nurkowanie, uniki i wiele innych. Z tymi umiejętnościami Ruby jest gotowa stawić czoła wszystkim nowym wyzwaniom w Vera. W rozszerzeniu pojawi się również tajna misja, która ujawni więcej o tym, jak Ruby rozwija się pod dobrą opieką Lina i innych.

Rozszerzenie Vera zaoferuje również graczom największe nagrody w historii: do 70 losów i więcej, jeśli gracze spełnią określone warunki i wezmą udział w wydarzeniach. Obejmują one specjalne, ograniczone czasowo wydarzenie dla Vera o nazwie Mirroria Tour. Wędrowcy mogą eksplorować Cyberpunkowe Miasto i zostać Mistrzem Mirroria Parkour, aby zdobyć ograniczone nagrody. W wyzwaniu Ultimate Weapon gracze mogą dołączyć, aby stać się najsilniejszym executorem i zdobyć cenne nagrody, takie jak SSR Relic i inne. Sprawdź więcej szczegółów na oficjalnej stronie Tower of Fantasy.

Dodaj komentarz