Mortal Shell: The Virtuous Cycle zadebiutowało na wszystkich platformach sprzętowych. DLC dostępne przez 5 dni za darmo

Pobierz dziś I zatrzymaj rozszerzenie na zawsze. Promocja dostępna jest przez najbliższych 5 dni od premiery dodatku.


Londyn, 18 sierpnia 2021: Długo wyczekiwany dodatek roguelike do Mortal Shell, The Virtuous Cycle, jest już dostępny na wszystkich platformach z ograniczoną czasowo stuprocentową zniżką.


Od dziś, do 23 sierpnia, gracze będą mogli pobrać The Virtuous Cycle — pełnoprawne rozszerzenie wraz z nowym trybem roguelike, nową grywalną powłoką i nową bronią axe-kataną – zupełnie za darmo. Po zakończeniu okresu promocji dodatek zostanie przypisany do konta graczy na zawsze. Cena rozszerzenia po 23 sierpnia wynosić będzie 6.99 Euro.

Okres promocyjny, który rozpoczyna się wraz z premierą The Virtuous Cycle 18 sierpnia, dotyczy wszystkich dostępnych platform: Steam, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Epic Games Store i GOG.COM.

W międzyczasie swój start miała kampania Mortal Shell Twitch Drops, w której udział bierze już ponad 130 000 unikalnych widzów oglądających swoich ulubionych streamerów na Twitch I zdobywających unikalne nagrody w grze. Gracze oglądający transmisje z The Virtuous Cycle na Twitch mogą zdobyć między innymi ekskluzywną skórkę dla Axetany oraz zupełnie nową, grywalną lutnię. Więcej informacji dostępne jest pod tym linkiem.

“Moment premiery The Virtuous Cycle jest niezwykle ekscytujący. Mortal Shell zebrało do dziś ponad 340 000 użytkowników na liście życzeń Steam, a popularność gry na Twitch niesamowicie wzrosła.” – powiedział Kiron Ramdewar, szef działu PC i konsoli w wydawcy Playstack. “Czujemy się świetnie, że The Virtuous Cycle może trafić dziś do graczy I z tej okazji przez najbliższe pięć dni oferujemy to DLC wszystkim posiadaczom Mortal Shell za darmo. Chcieliśmy zrobić coś wyjątkowego, aby podziękować naszej niesamowitej społeczności”.

Dzisiejszy dzień to także długo wyczekiwany debiut podstawowej wersji Mortal Shell na Steam. Od czasu premiery w sierpniu 2020 roku Mortal Shell sprzedał się w ilości ponad 500 000 egzemplarzy i zyskał uznanie krytyków na całym świecie.

** Aby kupić dodatek The Virtuous Cycle, gracze muszą posiadać podstawową wersję Mortal Shell..

Dodaj komentarz