FLING TO THE FINISH ZMIERZA W STRONĘ WCZESNEGO DOSTĘPU.

Zwiastun z datą premiery już dostępny

Wydawca Daedalic Entertainment oraz deweloper SplitSide Games ogłaszają datę startu wczesnego dostępu szalonych kooperacyjnych wyścigów Fling to the Finish. Gracze mogą przygotować się do startu 23 sierpnia 2021.

W Fling to the Finish drużyny złożone z dwóch połączonych elastyczną liną graczy stają do wyścigu przez kolorowe i chaotyczne tory przeszkód. Ponieważ jesteś dosłownie przywiązany do swojego partnera Fling to the Finish jest prawdziwie kooperacyjnym doświadczeniem. Mistrzowie liny używają jej do przeskakiwania nad przeszkodami i podrzucania partnera na krańce toru, na kilka sekund przed upadkiem w otchłań. Kiedy jednak prawdziwi weterani łączą siły, przygotuj się na zadziwiające akrobatyczne wyczyny.

W Fling to the Finish możesz zagrać dzieląc się z partnerem jednym kontrolerem, a zawodnicy lubiący współzawodnictwo mogą zaprezentować swoje umiejętności w sieciowych i lokalnych wyścigach z innymi graczami. Różnorodne tryby gry oferują wymagającą rozgrywkę solo, a także zawody skoncentrowane na dobrej, imprezowej zabawie, zwłaszcza jeśli lubisz grady przepychaczy, spadające z nieba ciężary i złe lasery próbujące wyrównać szanse wyścigu.

Wolisz wcielić się w głupkowatego grzyba, czy wolisz pokonać wrogów wyglądając jak urocza kropelka zielonego śluzu? W of Fling to the Finish czeka na ciebie kilkanaście uroczych, wyjątkowych i szalonych postaci.

Podobnie jak w przypadku postaci, każdy wyścig w Fling to the Finish ma swój unikalny motyw i styl. Gracze będą ścigać się przez lewitujące parki, ogromne kasyna, a nawet wypełnione robakami pola asteroid. Twórcy przygotowali każdą przeszkodę tak by zmusić uczestników wyścigu do użycia liny na niespotykane sposoby, a każda sekunda zabawy wypełniona jest niespodziankami i niezapomnianymi momentami. Nigdy nie wiesz co czeka za następnym rogiem!

Fling to the Finish zadebiutuje we wczesnym dostępnie z 12 poziomami, 4 trybami gry, 12 grywalnymi postaciami i ponad 20 szalonymi skórkami dla postaci. Nowa zawartość, taka jak dodatkowe poziomy, umiejętności, postacie, skórki, a nawet tryby gry, zostaną dodane podczas fazy wczesnego dostępu poprzez regularne aktualizacje.

Dalsze informacje na temat Fling to the Finish można znaleźć na oficjalnej stronie Facebook SplitSide Games, na kanale Twitter, a także na stronie Steam gry.

Dodaj komentarz