Call of Duty: WW2 – zwiastun, prezentacja i nowe info

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w dniu dzisiejszym o godzinie 19 rozpoczęła się oficjalna prezentacja Call of Duty: WW2. Na oficjalnej stronie produktu obejrzeć można transmisję z tego wydarzenia.

CoD odzyskuje realizm

Wiemy już więcej na temat nowej produkcji Activision, potwierdzone zostały też wcześniejsze doniesienia. Przede wszystkim – powrót do korzeni serii stanie się faktem. Gracz zostanie przeniesiony w surowe, realistyczne, pozbawione udziwnień wydarzenia wojenne. Druga wojna światowa ma zostać ukazana w sposób pełen żywiołowej akcji, ale zarazem z oddaniem należnej czci ofiarom tego okrutnego konfliktu. Jak określił Christopher Stone, ekspert od animacji w teamie zajmującym się Call of Duty: WW2:

Chcemy, by gracz poczuł się inaczej niż w poprzednich grach. W Advanced Warfare chcieliśmy wywołać uczucie bycia nadczłowiekiem. Był więc egzoszkielet, możliwość skakania nad budynkami i rzucania wrogów przez ściany. Tutaj idziemy w całkowicie inną stronę. Tutaj postać gracza jest krucha. Ma trudności z przeładowaniem broni, rzuca się w piach, by uniknąć ognia. Unika ostrzału wroga, zamiast biec prosto na niego.

Historia prostego człowieka w ogniu wojny

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, gra rozpocznie się fabularnie od desantu w Normandii. Wraz z grupą bohaterów – amerykańskich żołnierzy walczących o przetrwanie w wojennej zawierusze – podążymy szlakiem wyzwolenia przez aliantów ziem europejskich spod nazistowskiej okupacji.

Gra przez sieć w Call of Duty: WW2 

W ramach rozgrywki wieloosobowej pojawi się także możliwość wcielenia w wojska III Rzeszy. Sama zabawa multi uzyska nowy tryb o nazwie Wojna. Każda ze stron konfliktu będzie miała swoje własne cele misji. Dla komunikacji pojawić się ma także kwatera główna. Więcej danych na temat multiplayer uzyskamy na czerwcowych targach E3.

Premiera i zwiastun

Dziś zaprezentowany został trailer powstającej produkcji, który obejrzeć możecie poniżej. Call of Duty: WW2 trafi na półki sklepowe 3. listopada 2017r.

Czy dzięki tej serii popularna seria wróci na właściwe tory i odzyska renomę sprzed lat renomę? I czy zdoła godnie rywalizować z Battlefieldem? Co do tego przekonamy się za kilka miesięcy. Jedno jest natomiast pewne – Activison wyciągnęło wnioski z ostatnich niepowodzeń i będzie starało się przygotować produkt zdolny do zaspokojenia potrzeb fanów.

 

Dodaj komentarz

1 Comment