Ghostbusters: Spirits Unleashed od IllFonic wzywa nowych rekrutów w czwartym kwartale 2022

Zostań Łowcą Duchów lub zjawą na Epic Games Store, PlayStation i Xbox

Ghostbusters: Spirits Unleashed, naładowana nadprzyrodzonymi emocjami gra typu 4v1 typu „hunt or haunt” od ekspertów asymetrycznego trybu wieloosobowego z IllFonic, reaktywuje biznes Łowców Duchów w czwartym kwartale 2022 roku na PC w Epic Games Store, PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S oraz Xbox One.

Gracze muszą odkurzyć swoje Proton Packi, złapać Pułapki na Duchy I monitorować swój zaufany PKE Meter, jako członkowie nieustraszonej czteroosobowej drużyny ścigającej upiorne duchy terroryzujące miejsca publiczne. Kluczowa będzie współpraca by odnaleźć ducha I porazić go legendarnym Miotaczem protonów, tak aby złapać oślizgłego wroga i zamknąć pułapkę we właściwym momencie.

Jako duch zadaniem graczy będzie straszenie niczego nie spodziewających się mieszkańców w różnorodnych lokacjach. Żaden łowca duchów nie jest w stanie mierzyć się z umiejętnością latania i teleportacji między szczelinami. Gracze dostaną możliwość opętania przedmiotów leżących w każdym z pomieszczeń map, aby przemykać obok czujnych łowców, tak by wystraszyć przypadkowe ofiary. Jeśli to nie zadziała, zawsze pozostaje możliwość użycia swojego szlamu i przywołania upiornych minionów.

Każdą misję poprzedza wizyta w kultowej remizie strażackiej, w której można dostosować swojego Pogromcę Duchów lub Ducha, ulepszając sprzęt i umiejętności oraz ćwicząc strzelanie z Miotacza protonów i jego różnych modyfikacji. Tutaj też można spotkać starych przyjaciół takich jak Winston Zeddemore, któremu głosu użyczył Ernie Hudson, a także Ray Stantz, w którego kolejny raz wcielił się Dan Aykroyd. Gotowi są oni przekazać ci kilka mądrości z Ksiąg Okultystycznych Raya

Do kogo zadzwonisz, gdy będziesz chciał pokonać kilka duchów? Dzięki międzyplatformowej rozgrywce wieloosobowej każdy użytkownik PC, konsoli PlayStation 4 i 5 i/lub konsol Xbox serii X|S lub One może połączyć siły, aby krzyżować strumienie protonów lub pluć śluzem. Towarzysze SI mogą pomóc w dopełnieniu lobby gry lub umożliwić samotnym Pogromcom Duchów lub pojedynczemu Duchowi grę w trybie offline.

„Ghostbusters to jedno z najbardziej uwielbianych IP na świecie, więc robimy wszystko, aby stworzyć coś wyjątkowego i dostępnego dla tej zróżnicowanej bazy fanów” – powiedział Charles Brungardt, CEO, IllFonic. „Jeśli jesteś kimś, kto kocha filmy lub asymetryczne gry wieloosobowe, ta gra jest stworzona dla Ciebie”.

Ghostbusters: Spirits Unleashed pojawi się w Epic Games Store na PC, PlayStation 4 i 5 oraz Xbox Series X|S i Xbox One. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę internetową lllFonic i śledź IllFonic na Twitter, Instagram, and Facebook.

Dodaj komentarz