Nowości redakcyjne na portalu

Nasz serwis rozwija się w prawidłowym rytmie. Jednak nie chcemy popadać w rutynę! W związku z tym chciałbym poinformować o paru nowościach i zmianach w cyklu publikacji na e-Gildii Graczy.

Stawiamy na różnorodność! W związku z tym koniec z monotonią solucji Heroes 3 przez pierwsze trzy dni w tygodniu. Tej grze należał się hołd, dlatego też postanowiłem na początku działalności część artykułów poświęcić właśnie jej. Od tego tygodnia solucje Heroes 3 (Cień Śmierci) będą pojawiały się raz w tygodniu, w każdy poniedziałek o godzinie 16:00.

Natomiast kolejne dni tygodnia czeka powiew świeżości. We wtorki możecie liczyć na cotygodniowe opisy przejścia kampanii Tzar: Ciężar Korony, misja po misji. W stosunku do wersji z Wieży Magów, zostaną one wzbogacone o fabułę oraz poprawione technicznie. Z kolei środa to czas wielkiej rewelacji – zamierzam publikować stopniowo projekt mojej kampanii do gry Stronghold: Crusader, sporządzony kilka lat temu. Krwawa Wyprawa w zamyśle miałaby mieć 30 misji i zawierać motywy charakterystyczne dla Twierdzy (notabene jej recenzja pojawi się na portalu już w przyszłym miesiącu).

Jeśli chodzi o czwartek, to zakończyliśmy w zeszłym tygodniu cykl Konceptów Mocy i Magii. Od tego tygodnia zapraszam do zapoznania się z mini-serią Prezentacji Klanów Heroes, związanych z archiwalną forumową zabawą Tajemnic Antagarichu.

Kontynuowane zostaną natomiast Fantastyczne Opowieści oraz Poezje. Kolejne fanowskie dzieła literackie pojawiać się będą regularnie w piątki, tak jak dotychczas. Z uwagi na rozrost sfery twórczej zostanie wydzielona dla niej nowa kategoria, dostępna z górnego menu strony. Planowane są już w tej chwili większe serie autorskie redaktorów e-GG. Zachęcam do obserwowania!

Oczywiście, oprócz artykułów cyklicznych pojawiać się będą także różne unikalne treści dotyczące gamingu, niekoniecznie uporządkowane w seriach. Staramy się bowiem łączyć ciągłość z oryginalnością i dlatego wierzymy, że każdy znajdzie na naszym portalu coś dla siebie. Pamiętajcie, że w soboty staramy się zaserwować różne nowości, zaś co niedzielę czeka na Was kolejna świeża recenzja gry. E-Gildia Graczy działa więc 7 dni w tygodniu!

Podsumujmy więc najbliższy plan wydawniczy serii cyklicznych, uwzględniwszy wymienione nowości (zastrzegam raz jeszcze, że to nie wszystkie artykuły, których możecie się spodziewać w danym dniu, a jedynie pewniaki, zaś w kolejnych tygodniach dołączać będą kolejne serie wpisów).

Poniedziałki: Gramy w Heroes 3 (16:00)
Wtorki: Gramy w Tzara (16:00)
Środy: Projekt Krwawej Wyprawy – kampanii Stronghold Crusader (16:00)
Czwartki: Prezentacje Klanów (16:00)
Piątki: Fantastyczne Opowieści (16:00), Fantastyczne Poezje (20:00)
Niedziele: Recenzje (16:00)

Miłej lektury!

Dodaj komentarz

1 Comment