Plan publikacji działu Heroes 3

Zgodnie z zapowiedziami przez ostatnie tygodnie pracowałem nad budową działu o grze Heroes of Might and Magic III. Wreszcie mogę poinformować, że zasadnicza część robót została ukończona! Wymagało to sporo cierpliwości i czasu, ale efekt końcowy uznałbym za zadowalający.

Stopniowe odsłanianie działu Heroes 3

Publikacja treści dotyczących Heroes 3 będzie następowała stopniowo przez najbliższe tygodnie. Już teraz udostępnione zostały ogólne strony statyczne: Miasta, Jednostki, Bohaterowie oraz Magia. Znajdują się tam pewne podstawowe informacje oraz odnośniki do szczegółowych wpisów. Póki co nie będą one jednak działać, ponieważ wpisy zamieszczane będą według następującego harmonogramu:

W poniedziałki, środy i piątki o godzinie 16:00 następować będą publikacje artykułów związanych w konkretnymi frakcjami. Z kolei w niedziele o 12:00 spodziewać możecie się bardziej ogólnych publikacji o Heroes 3. Dla przykładu, w tym tygodniu zaplanowane zostały artykuły dotyczące miast: Zamku (wyjątkowo dziś – już za ok. dwie godziny), Bastionu (środa) i Fortecy (piątek) oraz Magii wody (niedziela).

Publikacje pojawiać się będą zatem regularnie przez najbliższych dziesięć tygodni, bo tyle wpisów utworzyłem. Warto dodać, że dział Heroes 3 uwzględniał będzie nie tylko informacje dotyczące oficjalnych odsłon tytułu (RoE, AB, SoD), ale także najważniejsze nowinki fanowskiej modyfikacji Horn of the Abbys. W szczególności ostatni tydzień poświęcony zostanie przedstawieniu informacji dotyczących nowego, dziesiątego miasta – Przystani.

W ten sposób nasze zakładki zaczną się stopniowo zapełniać. W międzyczasie przeprowadzę kolejne planowane prace modernizacyjne, dotyczące m. in. starszych wpisów, jak również serwisu jako całości strukturalnej. Sporo zaplanowanych rzeczy wykonałem już wczoraj, ale niestety w wyniku awarii systemu musiałem je wszystkie wycofać.  Wyleciał też ostatni wpis do tyczący TES: Online, który będę musiał napisać jeszcze raz. O postępach w pracach będę oczywiście informował na bieżąco.

Zapraszam do śledzenia portalu!

Dodaj komentarz

1 Comment