NOWY ZWIASTUN UNDAWN – GRY OPEN WORLD SURVIVAL RPG

Dziś Level Infinite, marka zajmująca się dostarczaniem wysokiej jakości gier do globalnej publiczności, oraz LightSpeed Studios, jeden z najbardziej utytułowanych i innowacyjnych twórców gier na świecie, ujawnili nowy zwiastun nadchodzącej post-apokaliptycznej gry survivalowej z otwartym światem, Undawn.

W Undawn, gracze będą odkrywać zniszczony świat, osadzony cztery lata po globalnej katastrofie. Gra łączy w sobie doświadczenia PvP i PvE, podczas gdy gracze odpierają podwójne zagrożenia ze strony zainfekowanych hord i wrogich ocalałych w walce o przetrwanie na tym ponurym pustkowiu.

Zbudowany przy użyciu silnika Unreal Engine, Undawn przenosi graczy do ogromnego świata wypełnionego różnymi terenami, takimi jak równiny, kopalnie, pustynie, bagna i opuszczone miasta, z których każdy posiada zróżnicowany ekosystem i niebezpieczeństwa. Gracze muszą stawić czoła deszczowi, upałowi, śniegowi i burzom, jednocześnie śledząc wskaźniki przetrwania swojej postaci, aby utrzymać się przy życiu w obliczu przytłaczających przeciwności. Korzystając z rozbudowanego systemu budowy baz z ponad 1000 typów i stylów mebli i struktur, ocaleni będą musieli współpracować, aby odbudować swoje domostwa i założyć nową cywilizację.

Aby chronić swój dom, sojuszników i to, co pozostało z ludzkości, gracze będą musieli korzystać z szerokiej gamy broni i pancerzy. Poza standardową bronią, ocaleni mogą również korzystać z innego sprzętu taktycznego, w tym broni do walki wręcz, dronów, bomb wabików, wieżyczek automatycznych i innych elementów, aby wyrównać szanse.

Gra pojawi się jako tytuł free to play z możliwością dokonania zakupów w aplikacji na urządzenia z systemem iOS i Android oraz na PC.

Dzisiejszy zwiastun świętuje rozpoczęcie ostatecznej fazy rozwoju gry, w ramach której w wybranych krajach poza Europą Zachodnią prowadzone będą zamknięte testy beta. Data premiery i dalsze informacje zostaną podane wkrótce.

Kanały społeczności Europy Zachodniej na Twitterze, Instagramie, Facebooku i Discordzie zapraszają wszystkich zainteresowanych graczy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o świecie Undawn

Dodaj komentarz