The Elder Scrolls Online za darmo

Wielkie świąteczne granie w The Elder Scrolls Online

Miły gest ze strony Bethesdy. W ramach promocji gry The Elder Scrolls Online, powstałego w 2014 roku MMORPG, twórcy udostępniają grę za darmo. Akcja trwa już od wtorku, a przetestować tytuł można bez dodatkowych opłat jeszcze do 18. kwietnia. Mamy więc tydzień na wdrożenie się w sieciową odsłonę uniwersum Tamriel. Gra dostępna jest w tym czasie bez ograniczeń. Oferta dostępna na PC’ty oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Osoby, którym przypadły do gustu singlowe Skyrim, Oblivion czy Morrowind, ale nie potrafili się dotąd zdecydować na multiplayer, mają okazję na podjęcie decyzji. Dodatkowym bonusem od twórców jest 500 koron startowych dla nowych graczy, możliwych do wydania w sklepie w grze. Jest zatem dodatkowa okazja, by zapoznać się z ofertą dostępną w ramach tej wirtualnej waluty.

Morrowind nadchodzi!

Gra w kwietniu tego roku kończy już 3 lata. Akcja promocyjna jest naturalnie także powiązana z planowanym wydaniem kolejnego rozszerzenia do The Elder Scrolls Online. Już 6. czerwca świat zostanie rozbudowany o stary dobry Morrowind, a ściślej mówiąc – wyspię Vvardenfell (swoją drogą część trzecia cyklu moim zdaniem miała najlepszy klimat).

Warto również zapoznać się z poniższym reportażem. Przedstawia on dziesięć powodów, dla których warto zaopatrzyć się w The Elder Scrolls Online.

Tak więc udanych testów i powodzenia w grze!

Dodaj komentarz

2 Comments