Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko´s Choice pierwszy materiał z rozgrywki zaprezentowany podczas Gamescom 2021

Zupełnie nowy zwiastun ujawnia powrót ważnej postaci I zapowiada premierę w grudniu 2021

Hamburg/Monachium, Niemcy, 28 sierpnia, 2021 – Wydawca Daedalic Entertainment i deweloper Mimimi Games ujawniają pierwszy zwiastun rozgrywki Aiko’s Choice, długo wyczekiwanego samodzielnego rozszerzenia do uznanej gry taktycznej Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Aiko’s Choice zadebiutuje na rynku w grudniu 2021 I po raz kolejny pozwoli graczom trafić do Japonii ery Edo, gdzie połączą siły z adeptką Kunochi Aiko oraz jej towarzyszami w walce z duchami jej przeszłości.

Nowy zwiastun z rozgrywką prezentuje wspaniałą scenerię i interesującą obsadę Aiko’s Choice, a także zapowiada powrót uwielbianej przez fanów postaci.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko´s Choice skupia się na jednej z protagonistek podstawowej wersji gry – adeptce kunochi Aiko. Jest ona mistrzynią kamuflażu, a jednym z jej podstawowych trików jest odwracanie uwagi strażników za pomocą przebrania gejszy. Podczas gdy Aiko była pewna, że porzuciła swoje dawne życie, jej była sensei, przebiegła mistrzyni szpiegów Lady Chiyo, wychodzi z cienia, by rzucić jej wyzwanie. W obliczu zagrożenia Aiko, wraz z grupą swoich zabójczych przyjaciół, wyrusza w podróż, by uporać się z duchami przeszłości…

Rozszerzenie zawiera trzy pełnoprawne misje główne, osadzone w zupełnie nowych środowiskach oraz trzy krótsze misje przerywnikowe.

Podobnie jak w grze głównej gracz przejmuje kontrolę nad drużyną śmiertelnie niebezpiecznych zabójców i przekrada się w cieniu pomiędzy dziesiątkami przeciwników. Dobiera odpowiednią taktykę, by przeniknąć do baz wroga ukrytych w lasach lub tętniących życiem miasteczkach epoki Edo. Zastawia pułapki, truje i rozprasza przeciwników lub całkowicie ich unika. Musi starannie zaplanować każdy swój ruch i korzystać z pomysłowych strategii, by pokonać wrogów i ukończyć każdą z wymagających misji na drodze do odkrycia przeszłości Aiko!

Cechy:

  • Wróć do pięknego świata Shadow Tactics przedstawiającego Japonię z początku okresu Edo.
  • Spotkaj ponownie swoje ulubione postacie i wyrusz z nimi w ostatnią podróż powiązaną z fabułą gry Shadow Tactics: Blades of the Shogun.
  • Ciesz się wcześniej nieznaną historią skupiającą się na wspaniałej kunoichi Aiko, która musi się zmierzyć z niebezpiecznym przeciwnikiem mającym związek z jej przeszłością.
  • Rozegraj trzy pełnoprawne misje główne odbywające się w zupełnie nowych miejscach, a także trzy krótsze zadania będące formą przerywników.

Rozszerzenie zawiera wszystkie funkcje gry głównej:

  • Kieruj drużyną zupełnie różnych postaci o wyjątkowych zestawach umiejętności.
  • Zsynchronizuj działania swojej drużyny, by uderzyć we wrogów jednocześnie dzięki trybowi cienia.
  • Korzystaj z ataków, które zabiją wrogów lub pozostawią ich przy życiu.
  • Odkryj mnóstwo sposobów likwidowania przeciwników lub przekradania się obok nich.
  • Wybierz poziom trudności, który odpowiada Twoim umiejętnościom.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko’s Choice zadebiutuje na PC w grudniu 2021 roku. Więcej informacji dostępne jest na oficjalnej stronie gry na Steam. Gra podstawowa nie jest wymagana do zagrania w Aiko´s Choice, ale zalecamy zapoznanie się z nią przed zagłębieniem się w ten samodzielny dodatek.

Dodaj komentarz