Pierwsza aktualizacja God of War w drodze

Premiera konsolowej gry God of War autorstwa Sony Interactive bez wątpienia stanowi najważniejsze wydarzenie tego weekendu. Wydana w piątek na PlayStation 4 kolejna odsłona popularnej serii slasherów zbiera doskonałe recenzje. Kontynuacja dziejów Kratosa została przez wielu określona jako wręcz zbliżona do ideału, co nie należy do codzienności w wybrednym świecie gamingowym. Na pewno zatem będziemy jeszcze do tej opartej na motywach mitologii nordyckiej produkcji wracali na łamach eGildii Graczy.

,,Fotograficzna” aktualizacja God of War już niedługo

Tym razem jednak informujemy o sprawie drobnej, świadczącej pozytywnie o tym, że autorzy dalej chcą rozwijać swój produkt. Na oficjalnym profilu twitterowym gry zapowiedziana została pierwsza pospremierowa aktualizacja God of War. Wprowadzony zostanie tryb fotograficzny, umożliwiający szeroką konfigurację ustawień kamery, wykorzystanie różnorodnych filtrów, obramowań czy symboli. Będziemy także mogli w miarę dowolnie operować mimiką postaci, a także dokonywać swego rodzaju fotoszopowych wycięć niechcianych postaci z kadru.

Kiedy dodatek stanie się dostępny? Tego jeszcze nie do końca wiadomo, natomiast najpewniej nie będziemy musieli uzbrajać się w przesadnie dużą cierpliwość.

Dodaj komentarz