Combat Arms Reloaded – powrót wieloosobowego FPS’a

Combat Arms powraca w całkowicie odmienionym wydaniu jako Combat Arms Reloaded

Uznana strzelanina free-to-play od Nexona na nowo

Nexon ogłasza, że 21 czerwca, popularny FPS Combat Arms przejdzie zupełną metamorfozę, za sprawą której pole bitwy zmieni się nie do poznania.

Nowościom wprowadzonym w grze i sukcesowi niedawnej bety Operation Janus będzie towarzyszył rebranding na Combat Arms Reloaded dla podkreślenia udoskonalonego designu produkcji.

combat arms reloaded

Kompleksowa aktualizacja wprowadza znaczące zmiany w najważniejszych partiach gry m.in. w systemie rozgrywki czy arsenale broni, umacniając pozycję tytułu wśród liderów gier multiplayer.

Poniżej zobaczyć możecie trailer gry Combat Arms Reloaded:

Combat Arms Reloaded proponuje graczom:

· Ulepszenie balansu broni i ekwipunku: uzbrojenie w grze przejdzie gruntowne zmiany – wyrównano różnice między starszym, a nowszym typem broni, zapewniając, że żaden typ znacząco nie przewyższy innych siłą rażenia.

· Usprawnienie arsenału: arsenał w Combat Arms: Reloaded zostanie znacząco usprawniony, co pozwoli na szybsze i łatwiejsze przygotowanie do walki.

· Zoptymalizowany interfejs użytkownika: zwiększono przejrzystość informacji dotyczących arsenału w Combat: Arms Reloaded, aby dać graczom możliwość świadomego wyboru uzbrojenia i planowania rozgrywki.

· Czat głosowy i matchmaking Combat Arms: Reloaded od teraz będzie oferowało czat głosowy i sprawniejsze łączenie się w klany, co uprzyjemni zabawę z przyjaciółmi oraz ułatwi nawiązywanie nowych znajomości w grze.

Dodaj komentarz

2 Comments