Podróż do Rubieży z Everon w Vigor Chronicles: Deliverance

Nastał sezon Crossover`ów!

Bohemia Interactive ogłosiło dziś wydanie Vigor Chronicles: Deliverance, najnowszego rozdziału serii dla ich free-to-play looter-shooter, Vigor. Nowa aktualizacja, dostępna już dziś, wprowadzi nowy przedmiot eksploatacyjny Adrenaline Shot, który zwiększy wydajność organizmu, 75-poziomową Przepustkę Bojową inspirowaną Armaverse oraz nowy SMG Berry M12 klasy wojskowej! Dostępne do odkrycia są nowo dodane Wyzwania Sezonowe, które czekają na graczy, i nie zapomnijcie sprawdzić nowego i tańszego natychmiastowego craft boost w Schronieniu!

Nowy rozdział Vigor Chronicles do odkrycia:

Wraz z nową aktualizacją nadchodzi doskonała okazja dla Bohemia Interactive, aby wprowadzić crossover pomiędzy Vigor i Arma Reforger, która zostaa wydana w ramach wczesnego dostępu w maju 2022 roku. Połączenie to będzie miało formę Przepustki Bojowej inspirowanej zasobami i przedmiotami z Arma Reforger.

Druga kolaboracja w Vigor Chronicles: Deliverance przychodzi w postaci paczki z postaciami zaczerpniętymi z DayZ, a konkretnie z Hannah i Żółtym Królem! Wciel się w ten ikoniczny duet i napisz swoją własną historię w Outlands!

Vigor Chronicles: Deliverance

Mimo że w Outlands nie pojawi się nowa iteracja kaset, zwiastun daje nam wgląd w kolejne historie Vigor.

Ponieważ wiedzieliśmy, że nie będziemy mogli wprowadzić nowego zestawu kaset z tą aktualizacją, nadal chcieliśmy być w stanie opowiedzieć historię poprzez trailer i połączyć niektóre kawałki z poprzednich sezonów. Ten trailer opowiada o Johnie Andersonie, żołnierzu, który dostał się do niewoli na Everonie i został przetransportowany do sowieckiego więzienia. Po wielu cierpieniach musi dokonać śmiałej ucieczki i odnaleźć znajomą twarz w Outlands” – powiedział specjalista ds. marketingu, Antonis Dimosthenous.

Lista nowej zawartości:

  • Chronicles: Deliverance Battle Pass (75 poziomów)

Inspired by Arma Reforger

  • Nowy przedmiot – Adrenaline Shot

Uzyskaj natychmiastowy wzrost prędkości i negację wagi

  • Nowa broń – SMG Berry M12

Spraw, by twoi wrogowie żyli w strachu dzięki tej broni klasy wojskowej

  • Ulepszenia schronienia
  • Nowe wyzwania sezonowe I nagrody
  • Zmierz się z 50 wyzwaniami sezonowymi, aby odblokować ekskluzywną nagrodę
  • Fallen Crown of DayZ Pack
  • natychmiastowy craft boost
  • ulepszone nagrody ze zrzutów

Dodaj komentarz