Premiera na Steam: Survive the Blackout – polska, narracyjna gra post-apo

Dziś premiera Survive the Blackout – polska, narracyjna gra post-apo debiutuje na SteamieWarszawskie studio Baby Bison Games przedstawia wiarygodnie wyglądający scenariusz upadku cywilizacji.

Survive the Blackout, gra małego, niezależnego studia Baby Bison Games z Warszawy, opowiada o końcu świata jaki mógłby się naprawdę wydarzyć. Katastrofalny, globalny blackout staje się przyczyną upadku cywilizacji i zmusza grupę ocalonych do niebezpiecznej wędrówki w nieznane. Wszelkim przeciwnościom losu gracze Steam stawią czoła już dziś, o 19:00. Gra dostępna będzie w cenie 35,99zł a w tygodniu premiery objęta dodatkową zniżką -10%.W każdej rozgrywce, gracz napotka trochę inny ciąg wydarzeń i zmuszony będzie podjąć wiele trudnych decyzji, na każdym kroku ścierając się brutalną rzeczywistością życia w trakcie nagłego upadku naszej cywilizacji.

Czy pomaganie innym ocalonym ma w tej sytuacji sens? Jak daleko może posunąć się człowiek w walce o przetrwanie? Czy zimny samotnik kryje w sobie opiekuńczą naturę idealisty? Czy święci łatwo schodzą na złą drogę? Blackout pisze wiele historii, których gracze doświadczą z perspektywy grupki zdesperowanych podróżników.

Survive the Blackout to także gra surwiwalowa. Zdobywanie i zarządzanie zasobami, dbanie o zdrowie i morale drużyny, oraz ciągła kalkulacja ryzyka to wyzwania, które stawiane będą przed graczem na każdym etapie wędrówki.

Produkcja Baby Bison Games w pierwszej kolejności trafi na PC, w wersji anglojęzycznej. Dodatkowe wersje językowe (w tym – priorytetowo – wersja polska) oraz edycja konsolowa są planowane po premierze, tak szybko jak będzie to możliwe.

Więcej informacji na Steamie oraz  stronie domowej gry.

Dodaj komentarz