Dziś premiera Survive the Blackout – polska, narracyjna gra post-apo debiutuje na SteamieWarszawskie studio Baby Bison Games przedstawia wiarygodnie wyglądający scenariusz upadku cywilizacji.

Survive the Blackout, gra małego, niezależnego studia Baby Bison Games z Warszawy, opowiada o końcu świata jaki mógłby się naprawdę wydarzyć. Katastrofalny, globalny blackout staje się przyczyną upadku cywilizacji i zmusza grupę ocalonych do niebezpiecznej wędrówki w nieznane. Wszelkim przeciwnościom losu gracze Steam stawią czoła już dziś, o 19:00. Gra dostępna będzie w cenie 35,99zł a w tygodniu premiery objęta dodatkową zniżką -10%.W każdej rozgrywce, gracz napotka trochę inny ciąg wydarzeń i zmuszony będzie podjąć wiele trudnych decyzji, na każdym kroku ścierając się brutalną rzeczywistością życia w trakcie nagłego upadku naszej cywilizacji.

Czy pomaganie innym ocalonym ma w tej sytuacji sens? Jak daleko może posunąć się człowiek w walce o przetrwanie? Czy zimny samotnik kryje w sobie opiekuńczą naturę idealisty? Czy święci łatwo schodzą na złą drogę? Blackout pisze wiele historii, których gracze doświadczą z perspektywy grupki zdesperowanych podróżników.

Survive the Blackout to także gra surwiwalowa. Zdobywanie i zarządzanie zasobami, dbanie o zdrowie i morale drużyny, oraz ciągła kalkulacja ryzyka to wyzwania, które stawiane będą przed graczem na każdym etapie wędrówki.

Produkcja Baby Bison Games w pierwszej kolejności trafi na PC, w wersji anglojęzycznej. Dodatkowe wersje językowe (w tym – priorytetowo – wersja polska) oraz edycja konsolowa są planowane po premierze, tak szybko jak będzie to możliwe.

Więcej informacji na Steamie oraz  stronie domowej gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *