barotrauma premiera

Gracze zmierzą się z kosmicznymi potworami, katastrofami przyrodniczymi, zdrajcami we własnej załodze i totalnym podwodnym chaosem głęboko pod powierzchnią jednego z księżyców Jowisza

Hamburg, Niemcy – 5 czerwca 2019 r. – Wydawca Daedalic Entertainment i niezależni deweloperzy FakeFish oraz Undertow Games ogłaszają wydanie surrealnego, wieloosobowego symulatora łodzi podwodnej Barotrauma na Windows PC, Mac i Linux poprzez Steam Early Access. Gra dostępna będzie 5 czerwca od ok. godz. 18 w cenie 24,99 euro.

Zwiastun premierowy można obejrzeć w serwisie YouTube.

Barotrauma wysyła załogę składającą się z maksymalnie 16 graczy w podwodną podróż pod powierzchnię Europy, jednego z księżyców Jowisza, gdzie odkrywają obce cuda i katastrofy, dowodzą podwodną maszynerią i walczą z czyhającymi na każdym kroku niebezpieczeństwami – kryjącymi się w mroźnych głębiach oceanu oraz w szeregach własnej załogi. Gracze muszą ze sobą współpracować, aby wypełnić różnorodne misje. Wybiorą oni jedną z kilku klas, by zarządzać wspólnie systemami jak działa, silniki, sonar, a nawet reaktorem jądrowym. Należy przygotować się na ataki wrogich potworów, pozaziemskich wirusów i śmiertelne radioaktywne wycieki.

Barotrauma spodoba się zwolennikom twórczego chaosu dzięki proceduralnie generowanym poziomom i pełnym wsparciem moddingu. Fizyka ragdoll zapewnia grze niekonwencjonalny klimat – zarówno granie, jak i oglądanie rozgrywki dostarcza wiele frajdy. Ale uwaga: niektóre zagrożenia czają się tuż za rogiem! Tryb zdrajcy to opcja, która losowo przypisuje graczowi rolę spiskowca z misjami jak zabójstwo czy sabotaż.

Główne cechy gry:

  • Emocjonująca gra wieloosobowa z trybem kooperacji dla 16 graczy w oprawie 2D. Gracz może także oszukać swoją ekipę i pogrzebać członków załogi w lodowatej mogile…
  • Zarządzanie skomplikowanymi okrętami podwodnymi, umożliwiające przetrwanie w głębinach Europy, jednego z zamrożonych księżyców Jowisza.
  • Eksploracja rozległego oceanu, pełnego nieznanych istot i sekretów.
  • Kilka klas do wyboru: kapitan, inżynier, ochroniarz, mechnik i medyk.
  • Proceduralnie tworzone poziomy i wydarzenia, gwarantujące unikalną rozgrywkę.
  • Opcja Monster Maker: możliwość modyfikowania gry w Steam Workshop i tworzenie własnych okrętów podwodnych, poziomów lub potworów.

Faza wczesnego dostępu to tylko początek Barotraumy! Gra będzie regularnie aktualizowana i poszerzana o nową zawartość, funkcje i ulepszenia w ścisłej współpracy ze społecznością.

 Dalsze informacje znajdują się na profilu gry na Steamie oraz na oficjalnej stronie internetowej stronie internetowej gry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *