Premiera The Great Perhaps na PC

Gra przygodowa w klimacie science fiction od Daedalic Entertainment i Caligari Games zaprasza graczy na podróż w czasie między przeszłością a teraźniejszością

Hamburg, 14 sierpnia 2019 – Wydawca Daedalic Entertainment ogłasza premierę wyjątkowej gry przygodowej o podróży w czasie, a zarazem debiutu studia indie Caligari Games – The Great Perhaps. Gra osadzona jest w uniwersum sci-fi i oferuje klimatyczną mieszankę zagadek z ciekawą historią. Tytuł jest dostępny na platformy PC, Mac i Linux na GOG.com, Steamie i innych stronach w cenie 9,99 €.


The Great Perhaps to przygodówka zarówna przed- jak i postapokaliptyczna. Jako astronauta wracamy na ziemię i staramy się rozwiązać zagadkę katastrofy, w wyniku której planeta zmieniła się w bezludzie. Pomocna w tym będzie tajemnicza latarnia, która pokazuje przeszłość i przenosi gracza szybko do innej płaszczyzny czasowej. Czy dzielnemu astronaucie uda się wyjść obronną ręką z niebezpieczeństw, jakie czyhają na niego w teraźniejszości i przeszłości? Czy odkryje przyczyny katastrofy i czy uda mu się cofnąć jej skutki?

Najważniejsze cechy gry:

• Mechanika podróży w czasie – służy rozwiązywaniu zagadek z przeszłości.
• Intensywny a zarazem melancholijny świat przed jak i po upadku.
• Innowacyjna opowieść, łącząca przeszłość i teraźniejszość.
• Ciekawe postaci i wzruszające historie.
• Dynamiczny ścieżka dźwiękowa, dopasowany do płaszczyzny czasowej.
• Nostalgiczna grafika 2D, zainspirowana estetyką sowiecką.

Więcej informacji o grze znajduje się na Steamie.

Dodaj komentarz