PUŚĆ WODZE FANTAZJI W CHIMERALAND

Rejestracja wstępna już otwarta

Po udanych zamkniętych beta testach, Level Infinite ogłosiło, że wstępna rejestracja do gry Chimeraland jest już otwarta dla graczy w Europie i Ameryce Północnej. Chimeraland to sandboksowa gra przygodowa free-to-play z otwartym światem, która ukaże się tego lata na PC, iOS oraz urządzenia z systemem Android.

Czerpiąc inspirację z legend, Chimeraland przeniesie graczy do prehistorycznego, mitycznego świata, w którym fantastyczne bestie przemierzają lądy, morza i powietrze. Po schwytaniu i oswojeniu bestii gracze mogą przekształcać swojego wierzchowca, korzystając z innowacyjnej mechaniki Chimeraland „ewoluuj i pożeraj”. Po pożarciu konkurencyjnej chimery istnieje szansa na przeszczepienie jednej z jej części ciała swojemu pupilowi – nie musisz już wyobrażać sobie, jak wyglądałby jednorożec z ogonem skorpiona! Na tym nie kończy się wysoki poziom personalizacji Chimeralandu – gracze mogą stworzyć swoją postać w grze i zbudować wymarzony świat na rozległej mapie świata.

Nowy zwiastun Chimeraland Global

Wszyscy gracze, którzy zarejestrują się teraz, otrzymają jeden z wielu ekskluzywnych dodatków, które zapewnią im przewagę podczas premiery gry Chimeraland latem tego roku. Kolejne nagrody zostaną odblokowane dla wszystkich graczy, gdy liczba wstępnie zarejestrowanych użytkowników osiągnie 1 milion, 3 miliony, 5 milionów i 10 milionów. Szczegółowe informacje i zasady wydarzenia można znaleźć na oficjalnej stronie gry.

Główne cechy:

  • Rozległy otwarty świat: Gracze mogą przemierzać świat o powierzchni 1000 kilometrów kwadratowych.
  • Przekształć mistyczną dziką krainę: Zbuduj świat marzeń w dowolnym miejscu, czy to na lądzie, niebie czy morzu.
  • Możliwość dostosowania gry do własnych potrzeb: Dzięki niezliczonej ilości różnych wyglądów, gracz może być kimkolwiek zechce.
  • Jedyne w swoim rodzaju bestie: Każda bestia może stać się pupilem gracza, dzięki unikalnemu systemowi „pożerania” lub „ewoluowania”, który nadaje zwierzętom cechy, kształty i umiejętności.
  • Wszechstronna broń: Rzuć się w wir walki, korzystając z wielu rodzajów broni, które można dowolnie zmieniać.

Chimeraland to gra z otwartym światem o wysokim stopniu swobody. Gracze mogą swobodnie eksplorować i budować, wchodzić w interakcje z bogatymi egzotycznymi zwierzętami, walczyć, hodować zwierzęta domowe i przetrwać w dynamicznym starożytnym świecie. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź oficjalne kanały mediów społecznościowych na Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Twitter i Discord.

Dodaj komentarz