Otwarte testy wersji beta gry Blood of Heroes otworzą się na przybycie najodważniejszych graczy już 26 sierpnia

Doświadcz bezlitosnej i zaciętej walki PvP w trybie free-to-play wraz ze startem otwartych testów wersji beta gry od Vizor Games.

Minsk, Białoruś, 12 sierpnia 2021 — deweloper Vizor Games ogłasza start otwartych testów wersji beta skupionej na walce orężem gry Blood of Heroes. Gra otworzy bramy do brutalnego I bezlitosnego świata niekończących się pojedynków PvP już 26 sierpnia. Gracze mogą już teraz rejestrować się do udziału w testach na oficjalnej stronie gry.

Nowy zwiastun prezentuje pierwsze spojrzenie na brutalny, pozbawiony nadziei, pełen przemocy świat.

Blood of Heroes skupia się na niezwyciężonych wojownikach, bohaterach świata pogranicza, których błogosławieństwem, a zarazem klątwą jest ciągła walka między sobą o chwałę. Każdy z nich jest unikalny i ma swoją własną broń oraz zestaw umiejętności. Każdy gracz znajdzie postać odpowiednią do swojego stylu gry, niezależnie od tego czy chce rzucić się w wir walki, czy pomóc przetrwać kolegom z drużyny dzięki sprytnej taktyce, magii lub czystej mocy.

By wyzwolić pełen potencjał bohaterów, Blood of Heroes oferuje rozbudowany I unikalny system walki, zmuszający graczy do ciągłego doskonalenia ich umiejętności bojowych. Znajdź odpowiedni moment, by zaatakować lub skontrować, planuj strategicznie I ukarz wroga za jego błędy. By tego dokonać, gra używa rozległego wachlarza mechanik bitewnych, od licznych odporności po umiejętności magiczne. Wszystkie z nich są na tyle zbalansowane, aby sprawić, że to umiejętności wojownika ostatecznie określą, kto zostanie czempionem.

W grze znajdziemy zarówno tryby pojedynku, jak i potyczki drużynowe, a każdy z nich zapewnia unikalne doświadczenia z gry. Tryb pojedynku stanowi największy test umiejętności, bez łutu szczęścia, bez litości, a także bez członków drużyny, na których można polegać. Co więcej, pojedynki odbywają się na osobistych arenach wojowników, które można rozbudowywać i dostosowywać za pomocą materiałów zdobytych w bitwach. Wojownicy mogą wpłynąć na pogodę, dodać do areny wielkie głowy potworów, a nawet wpłynąć bezpośrednio na rozgrywkę, używając do tego konstrukcji areny, które mogą w jednej chwili zmienić cały krajobraz bitwy. Areny osobiste to doskonały sposób, by zaprezentować swoje doświadczenie, potęgę i chwałę, a także mogą zapewnić cenną przewagę psychologiczną podczas walki.

Wśród dodatkowych trybów rozgrywki znajdują się Burdaoraz Dominacja — brutalne tryby drużynowe, przenoszące intensywność i strategię na nowy poziom, a które najlepiej sprawdzają się w drużynach złożonych z zaufanych przyjaciół. Tryb Burdato bezlitosny deathmatch drużyn złożonych z trzech graczy, gdzie synergia przewyższa i przyćmiewa umiejętności poszczególnych wojowników. Dominacja to epicki konflikt między dwiema drużynami, złożonymi z 5 postaci każda, polegający na walce o wpływy na mapie. Zwycięstwo odniosą tylko ci, którzy są mistrzami w utrzymaniu kruchej równowagi między ślepą wściekłością a taktycznym myśleniem.

Podczas trwania zamkniętych testów wersji  beta zespół pracujący nad Blood of Heroes zebrał skrupulatnie cenne opinie graczy i dostosował mapę rozwoju tak, by spełniła ona oczekiwania I życzenia społeczności. Dmitry Voronov, jeden z deweloperów Blood of Heroes, dodaje: „Naszym celem jest wprowadzenie do gry wielu nowych treści i ulepszeń, na przykład już teraz znajomi mogą wysłać sobie  nawzajem wyzwanie na pojedynek, by sprawdzić swoje strategie przed ujawnieniem własnego stylu walki innym graczom. Granie z przyjaciółmi, zarówno w pojedynkach, jak i w trybach drużynowych, dodaje grze zupełnie nowego wymiaru, tak więc mocno zalecamy zaproszenie kilku przyjaciół i wspólne miażdżenie wrogich drużyn. Oprócz tego wprowadziliśmy do gry całą masę zmian balansu, a także nowe umiejętności, kontrakcje i animacje postaci. Od teraz każda postać działa, jak żadna inna”.

Blood of Heroes to dostępna w modelu free-to-play. Zainteresowani gracze mogą już teraz zarejestrować się do udziału w testach wersji beta na komputery na stronie gry. Bądź wśród pierwszych graczy, którzy trafią na pole bitwy wraz ze startem testów wersji beta 26 sierpnia 2021 roku. W dniu premiery Vizor Games wyda grę Blood of Heroes także na konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X.

Gra Blood of Heroes dostępne jest w następujących wersjach językowych: angielskiej, niemieckiej, rosyjskiej, polskiej, hiszpańskiej, portugalskiej, tureckiej oraz włoskiej. Więcej informacji dostępnych jest w serwisach Youtube, Twitter oraz Facebook firmy Vizor Games.

Dodaj komentarz