Retro RTS, TFC: The Fertile Crescent, debiutuje we Wczesnym Dostępie!

The Knights of Unity z przyjemnością informują, że wydawane przez nich TFC: The Fertile Crescent, debiutuje na Steamie w Early Accessie dzisiaj, 29 marca 2022 roku. Ten RTS zdecydowanie przypadnie do gustu wszystkim fanom klasyki gatunku, jak i osobom doceniającym piękno grafiki w stylu pixel-art.

TFC: The Fertile Crescent to ukłon w stronę pionierów gatunku RTS. Zainspirowani rozwojem i upadkiem historycznych cywilizacji, gracze muszą dbać o delikatną równowagą między produkcją żywności a utrzymaniem armii, ponieważ zmniejszenie źródeł pożywienia może doprowadzić do kresu nawet najpotężniejszą wspólnotę.

TFC Early Access Trailer

TFC: The Fertile Crescent zaoferuje kampanię dla pojedynczego gracza ze zróżnicowanymi trybami. Fani strategii mogą liczyć na specjalny tryb Horde Mode, który rządzi się własnymi prawami – należy  przetrwać ataki fal nomadów, nacierających na naszą bazę. W trakcie trwania Early Accessu TFC zapewni więcej dodatkowych trybów, w tym Skirmish, pozwalający na walkę ze sztuczną inteligencją na różnych poziomach trudności.

TFC od samego początku wspiera również zabawę multiplayer. Gracze będą mogli rywalizować ze sobą, sprawdzając swoje umiejętności strategiczno-ekonomiczne. Tryb ten będzie cały czas rozwijany, a w planach są turnieje dla społeczności. Z tego powodu warto dołączyć do Discorda, gdzie można porozmawiać z deweloperami oraz wyszukać chętnych do wspólnej rozgrywki.

Osoby zainteresowane TFC: The Fertile Crescent powinny zajrzeć na stronę gry na Steamie, gdzie można ją kupić w sugerowanej cenie 14.99 USD. Informacje na temat samej produkcji można śledzić za pośrednictwem Twittera i Facebooka

Dodaj komentarz