Zbalansuj logiczne myślenie i kreatywne rozwiązywanie problemów, oparta na mechanicznych łamigłówkach gra VELONE ukaże się 21 kwietnia

Gra relaksacyjna, w której gracze rozwiązują problem kryzysu energetycznego na obcej planecie, trafi na PC

Niezależny deweloper Zar21 i wydawca Daedalic Entertainment ogłaszają, że ich nowa medytacyjna gra VELONE ukaże się na Steam, Epic i GOG.com 21 kwietnia.

Nowy zwiastun prezentujący skomplikowane mechaniczne łamigłówki.

VELONE przenosi graczy na odległą i umierającą planetę, w którą uderzył meteoryt, co spowodowało, że większość źródeł energii na planecie przestała działać. Jedynie poprzez budowanie i programowanie maszyn hydraulicznych do produkcji i umieszczania cennych kamieni Velone można ocalić cywilizację obcych.

Aby pokonać każdy z czterdziestu unikalnych poziomów i dowiedzieć się więcej o planecie, jej mieszkańcach i klimacie, gracze muszą umieścić kamienie Velone w odpowiednim miejscu. Maszyny można zaprogramować na wiele różnych sposobów, a każdy poziom ma swoje unikalne rozwiązania, które wymagają logicznego myślenia i kreatywnych pomysłów. Gracze mogą starannie dobierać zadania i powoli ulepszać swoje konstrukcje, dzięki czemu znalezienie rozwiązania jest jeszcze bardziej satysfakcjonujące. Gdy wszystko jest już ustalone, gracze mogą usiąść wygodnie i cieszyć się automatyzacją i bezbłędną realizacją swoich planów. W czasie gdy relaksująca atmosfera nadaje grze dodatkowy medytacyjny charakter.

Jednoosobowe studio Zar21 zostało założone przez artystkę Eve Nohl, która jest znana ze swoich artystycznych i logicznych gier wideo. Gra VELONE została stworzona we współpracy z programistą Moritzem Krohnem i jest inspirowana grą klasycznym  Opus Magnum.

Kluczowe cechy:

  • Twórcza automatyzajca i programowanie maszyn
  • Złożone zagadki mechaniczne, które można rozwiązywać na niezliczoną ilość sposobów, co zapewnia nieskończoną ilość powtórzeń.
  • Satysfakcjonująca rozgrywka, w której tworzenie rozwiązań daje ogromną satysfakcję
  • Atmosfera relaksu i medytacji
  • 40 unikalnych poziomów

VELONE dostępne będzie na platformie Steam 21 kwietnia 2022 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie gry na Steam.

Dodaj komentarz