Rogue-Looter-Shooter SYNCED rozpoczyna otwartą betę

Wydawca Level Infinite i deweloper NExT Studios uruchomili pierwszą otwartą betę dla nadchodzącej trzecioosobowej strzelanki SYNCED. Beta będzie trwała do 15 stycznia 2023 roku, wprowadzając graczy po raz pierwszy do rozgrywki PvE, PvP i kooperacji. Darmowa otwarta beta jest dostępna poprzez Steam lub klienta na stronie SYNCED.

SYNCED to zupełnie nowe podejście do rozgrywki w trzecioosobowej strzelance. Gracze mogą synchronizować się ze śmiercionośnymi Nanosami, skutecznie zmieniając wroga w przyjaciela. Dzięki różnym klasom Nano, z którymi można się zsynchronizować – Crusher, Seer, Guardian i Suppressor – w połączeniu z indywidualnym ekwipunkiem i unikalnymi umiejętnościami każdego Runnera, pozwala to na szeroką gamę kombinacji i podejść taktycznych. 

Podobnie jak w klasycznych looter shooterach, Runnerzy mogą grabić zasoby w meczach PvE i PvP, aby rozbudowywać swoją postać, jednocześnie odblokowując potężne bronie i modyfikacje. W rezultacie każdy mecz toczy się jak unikalna rozgrywka – co podkreśla wpływ „rogue-lite” i wyróżnia SYNCED na tle innych gier.

Dodaj komentarz