SAMURAI SHODOWN zadebiutuje na Steamie 14 czerwca, wraz z nowym wojownikiem wchodzącym w skład Season Pass 3

SNK prezentuje także TEAM ART OF FIGHTING, który pojawi się w nadchodzącym KOF XV

Osaka, Japonia, 17 maja, 2021 – SNK CORPORATION ogłasza datę premiery SAMURAI SHODOWN. Bazująca na walce bronią bijatyka ukaże się 14 czerwca na Steamie, a tego samego dnia gry trafi trzeci bohater będący częścią najnowszej przepustki sezonowej – SHIRO TOKISADA AMAKUSA. Ponadto SNK prezentuje TEAM ART OF FIGHTING, czyli kolejną drużynę bohaterów, którzy pojawią się w THE KING OF FIGHTERS XV. Po 21 latach do gry powracają Ryo Sakazaki, Robert Garcia oraz King.

SAMURAI SHODOWN do tej pory pojawił się na konsolach PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One oraz Nintendo SwitchTM, a także na PC za pośrednictwem Stadia i Epic Games Store. Już 14 czerwca gra pojawi się także w serwisie Steam. Tego samego dnia do SAMURAI SHODOWN na wszystkich platformach trafi trzecia postać z Season Pass 3 – SHIRO TOKISADA AMAKUSA. Ten legendarny bohater pojawia się w serii SAMURAI SHODOWN już po raz piąty.

Zawierający się w przepustce sezonowej 3 bohaterowie CHAM CHAM i HIBIKI TAKANE zostali dodani do gry w poprzednich aktualizacjach. Jeszcze w tym roku do SAMURAI SHODOWN trafi także czwarta postać przepustki.

SNK prezentuje także kolejną drużynę bohaterów, którzy pojawią się w THE KING OF FIGHTERS XV. W jej skład wchodzą Ryo Sakazaki, Robert Garcia oraz King, którzy ostatni raz walczyli u swego boku w KOF 2000.

RYO SAKAZAKI

Ryo jest synem Takumy Sakazakiego, a także współwłaścicielem dojo przy szkole karate Kyokugenryu. Jako dziecko spędzał większość czasu na treningu swojego ciała i ostatecznie stał się tak potężny, że został nazwany Niezwyciężonym Smokiem. Po dziś dzień trenuje ciężko, by wykorzystać swój maksymalny potencjał i silną wolę.

ROBERT GARCIA

Robert jest asystentem instruktora w dojo Ryo, dołączył do szkoły Kyokugenryu wbrew woli swojego ojca i szybko stał się najlepszym przyjacielem i partnerem treningowym Ryo. Jego mocną stroną są silne kopnięcia. Robert darzy potężnym uczuciem siostrę Ryo, Yuri.

KING

King walczy za pomocą własnej formy Muay Thai. Jest właścicielką baru Illusion, a jej wysoki wzrost sprawia, że jej nogi to niesamowicie groźna broń. Dołączyła do drużyny ART OF FIGHTING na zaproszenie Ryu.

Dodaj komentarz