VELONE: Daj się wciągnąć w enigmatyczną mechanikę relaksującej gry logicznej

Nowa gra niezależnego twórcy Zar21 zapowiedziana do wydania w 2022 r.

Mały, ale innowacyjny twórca gier wideo Zar21 z radością przedstawia VELONE, wysoce złożoną i kreatywną grę logiczną, która oferuje zarówno wysoką powtarzalność, jak i szansę na relaks. Gra ma ukazać się na PC w 2022 roku.

Zwiastun prezentujący złożoną i satysfakcjonującą rozgrywkę

VELONE to kreatywna gra logiczna, inspirowana klasycznym Opus Magnum. Na tajemniczej planecie VELONE obcy zlecili ci ocalenie ich umierającego domu. Zderzenie z asteroidą zakłóciło cały dopływ energii. Teraz Twoim zadaniem jest zbudowanie i zaprogramowanie mechanizmów hydraulicznych, które tworzą i rozmieszczają cenne kamienie Velone, przywracając moc zagrożonej cywilizacji.

Użyj logicznego myślenia, aby rozwiązać trudne łamigłówki mechaniczne i wymyśl nowe, kreatywne sposoby programowania kamieni Velone i pokonania poziomu. Ciesz się przypływem endorfin, gdy twoje konstrukty bezbłędnie wykonują twój plan i wszystko układa się na swoim miejscu w jednej płynnej serii ruchów. Każdy rozwiązany poziom nagradza Cię nowymi informacjami o planecie Velone, jej klimacie, populacji, technologii, społeczeństwie i nie tylko.

Główne cechy:

  • złożone łamigłówki mechaniczne, które można rozwiązywać na niezliczone sposoby, zapewniając nieskończoną grywalność
  • satysfakcjonująca rozgrywka, w której rozwiązywanie problemów jest mocno nagradzane,
  • relaksująca i medytacyjna atmosfera
  • 40 unikalnych poziomów

VELONE trafi do sprzedaży na Steam w 2022 roku. Grę już teraz można dodać do listy życzeń Steam.

Dodaj komentarz